TomZ
30. 5. 2008 • 12:19

Je sice pekne, ze to muzu synchr., s google cal, ale prijde mi to docela nepouzitelne, pokud mam jako primarni cal google cal. Zasadni problem je v tom, ze nelze vizualne zkontrolovat google cal a videt, ze dnes napr od 3 do 5 mam schuzku. Musim jeste kliknout na ikonku RTM a tam se podivat do ":druheho" cal a zjistit jak to je. nebo se jen mylim?

shadowboy
30. 5. 2008 • 12:04

pouzivam to na google reader uz dlho, dobra vec...ked idem niekam mimo, tak si vsetko nataham a potom v klude citam...aj ked spravy v ktorych su len perexy je to o nicom... :)

smarma
30. 5. 2008 • 9:46

Zní to dobře, už aby se to začalo používat ... Mj, web byl primárně navržen k jinému účelu než spouštění aplikaci, takže by možná dnes chtělo trochu změnit koncepci ...

Jakub Čížek
30. 5. 2008 • 12:01redaktor Živě.cz

Naprosto souhlasím. Ostatně on i ten AJAX je neskutečně neschopný, zastaralý a kdo jej používal ve své podstatně (bez použití některé z mnoha JS knihoven), mi musí dát za pravdu. Na webu totiž programátoři předběhli dobu a implementace je kvalitnější než technologie :)...

Lispnik
1. 6. 2008 • 23:42

"Ostatně on i ten AJAX je neskutečně neschopný, zastaralý a kdo jej používal ve své podstatně (bez použití některé z mnoha JS knihoven), mi musí dát za pravdu."Asi mi něco uniklo, ale AJAX, pokud je mi známo, není nic jiného než asynchronní HTTP dotaz, nad kterým má kontrolu klientský skript na stránce. Takže protokol HTTP (podstata AJAXu) je neskutečně neschopný a zastaraly? Jak je tedy možné, že spousta lidí ze "špičkových a moderních" technologií typu SOAP utíká zpět k čistému HTTP? A když ho zrušíme, budeme webosé stránky tahat přes FTP? (BTW, osobně mi přijde, že mnohem větší klacky client-side programátovi hází DOM - tedy ne "objektový model dokumentu" obecně, ale ta zrůdnost, co si zavedli ve W3C. To nikdy nemělo spatřit světlo světa.)

Určitě si přečtěte

Články odjinud