Google | Android

Google Fit na webu končí, zůstávají jen aplikace pro Android a iOS

Google nedávno představil přepracovanou verzi svého fitness trenéra Google Fit. Té se ale dočkali jen uživatelé mobilních aplikací a na webovou verzi se poněkud pozapomnělo. Nyní je jasné proč – v polovině března ji Google ukončí.

Služba Fit slouží k počítání sportovní aktivity. Krom klasického měření se ale zaměřuje hlavně na automatické počítání a vyhodnocování vašeho celodenního pohybu. Snaží se tak odhadnout, kdy jdete, běžíte, či jedete na kole a počítá nachozenou/ujetou vzdálenost a spálené kalorie. K tomu si navíc můžete propojit další fitness aplikace, které v rámci telefonu používáte, Google ale tuto možnost již značně upozaďuje.

Klepněte pro větší obrázek
Google Fit na webu bohužel k 19. březnu skončí.

Všechna data byla dostupná jak v mobilní aplikaci, tak i ve webovém rozhraní – ostatně, byla to typická Google služba. To se ale změnilo s příchodem nové verze a toho, jak firma některé nové služby na web samostatně nepouští. Toho jsou ostatně příkladem i nově uvedené úkoly, které nemají samostatnou webovou verzi a jsou pouze jako součást Gmailu.

Webový Fit tak skončí k 19. březnu, vaše data ale zůstanou v rámci Google účtu zachována, jen budou dostupná pouze z mobilů.

Diskuze (8) Další článek: Parníky IKEA na dálkové ovládání odstraňují odpadky z londýnské řeky

Témata článku: Google, Web, Sport, Android, Gmail, Mobilní aplikace, iOS, Cyklistika, Turistika, Cvičení, Webová verze, Počítání, Verze, Aplikace, Březen, Android a IOS


Určitě si přečtěte

Tohle tak jednou zažít: Nová vzducholoď Airlander 10 s prosklenou podlahou

Tohle tak jednou zažít: Nová vzducholoď Airlander 10 s prosklenou podlahou

** Airlander 10 nabídne plavby vzduchem v interiéru s prosklenou podlahou ** Luxusní vzducholoď byla původně vyvíjena pro vojenské účely ** Počítá se s třídenními „kochacími“ výlety za poznáním

Karel Kilián | 7

Ověřte si, jak je na tom váš disk nebo SSD: 8 tipů na aplikace, které vám to řeknou

Ověřte si, jak je na tom váš disk nebo SSD: 8 tipů na aplikace, které vám to řeknou

** Na pevných discích bývá uloženo to nejcennější – naše data ** Sledujte jejich „zdravotní stav“ pomocí jednoho z nástrojů ** Případné problémy díky nim odhalíte dříve než nastanou

Karel Kilián | 21

Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 78