Komunikace | Google Duo

Google Duo přichází s nočním režimem. Rozjasní obličej při špatném světle

Google Duo je populární služba internetového giganta pro audio a video hovory. Nedávno se dočkala dokonce webové verze a není tak vázaná pouze na chytré telefony. Na nich ale nově přibude možnost zapnout noční režim, který pomůže ve špatných světelných podmínkách.

Novinku oceníte hlavně v momentě, kdy voláte z míst, které mají velmi špatné osvětlení a v rámci hovoru vás tak není téměř vidět. Google také zmiňuje místa, kde je elektřina drahá a nedostupná, což odpovídá snaze firmy dostat se i na rozvojové trhy.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Po zapnutí nočního režimu aplikace projasní obraz.

S nočním režimem má firma bohaté zkušenosti, například Night Sight na telefonech Pixel vytváří velmi povedené fotografie ve špatných světelných podmínkách. Zde ale bude fungovat v reálném čase. Funkci si budete moci zapnout v nastavení, v rámci hovoru se pak objeví nová ikona, která jej umožní ručně ovládat. Novinka se postupně rozšiřuje mezi uživatele aplikací pro Android a iOS.

Jaké soukromí nabízí jednotlivé chatovací aplikace?

Diskuze (3) Další článek: Po 11 letech našli druhou planetu u legendární Bety Pictoris

Témata článku: Google, Software, Android, Mobilní aplikace, Instant Messaging, Chat, Komunikace, Světlo, Google Duo, Obličej, Špatné světlo, Duo, Aplikace, Hovor, Světelná podmínka, Noční režim, Režim


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky