Google | Google Home | Chytrá domácnost

Google chystá nový repráček. Pověsíte ho na zeď

Google aktuálně nabízí celou řadu chytrých reproduktorů s Google Asistentem od malých až po velké. Podle posledních dokumentů ale chystá novinku – chytrý reproduktor, který připevníte i na zeď.

Novinka byla odhalena skrze přihlášku u FCC (americká komise věnující se komunikaci) pro zařízení s kódovým označením H2C, což naznačuje právě novou verzi reproduktoru Home Mini. Do budoucna se ale spíše bude jednat o Google Nest Mini s ohledem na nedávné sjednocení. Vzhledově se bude stále jednat o malé kulaté zařízení, hlavní změna se totiž odehraje naspod – nově zde najdeme prostor pro zavěšení na hřebík.

Klepněte pro větší obrázek 
Zespodu vypadá repráček podobně, jako současná generace, přibyla ale možnost pověšení na zeď.

Další novinkou je i to, že by se zde mohla nacházet zdířka pro zapojení dodatečných reproduktorů skrze jack a zajímavostí párovací kód na spodní straně zařízení. Google příští měsíc chystá představení nových produktů včetně Pixelu 4 a právě chytré reproduktory by neměly chybět.

Jak se ovládá Google Home Hub, centrála chytré domácnosti?

Zdroj: 9to5Google

Diskuze (5) Další článek: Huawei chce prodat své know-how k 5G. Už zjevně počítá s tím, že má do USA zavřené dveře

Témata článku: Hardware, Google, Chromecast, Google Asistent, Google Home, Chytrá domácnost, Reproduktory, Zařízení, Home Mini, Google Home Hub, Zeď, FCC, Novinka, Reproduktor


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky