Gmail | Mobilní aplikace

Gmail postupně dostane funkce z ukončovaného Inboxu, na Androidu i nový design

Gmail se do nových barev převlékl na webu již před několika měsíci, mobilní aplikaci to ale teprve čeká. Novou aktualizaci Google vypustil až nyní a mezi uživatele se šíří postupně. Větší novinky nás ale teprve čekají – Gmail totiž získá další funkce z Inboxu.

Ukončení experimentální aplikace Inbox se nezadržitelně blíží a i když Google ve svých blogových příspěvcích tvrdí, že hlavní funkce převedl do nové verze Gmailu, není to úplně pravda. Stále v něm totiž chybí například chytré seskupování v doručené poště či zobrazování úkolů mezi e-maily a jejich hromadné vyřizování. Jak to ale vypadá, zřejmě se všeho dočkáme.

Klepněte pro větší obrázek
Google chystá do Gmailu zobrazení úkolů i hromadné vyřizování e-mailů podobně, jako měl již ukončený Inbox. (foto: Reddit)

Na Redditu se jeden z uživatelů pochlubil snímkem svého Gmailu, který přebírá připnuté položky (obdoba hvězdiček v Gmailu), úkoly a i možnost označit jako vyřízené všechny e-maily (obdoba archivace). Vše je prozatím pouze v rané fázi a nejedná se o finální verzi, Google ale na těchto funkcích pracuje a je tak pravděpodobné, že se jich dočkáme i v ostré verzi. Ta se nyní dočkala nového bílého vzhledu, který kopíruje ostatní aplikace od Googlu.

Inbox nám Google vypne už v březnu a prozatím zde není žádný e-mailový klient, který by jej dokázal zcela nahradit.

Jaký používáte e-mail zdarma? A nenastal čas na změnu?

Zdroj: 9to5Google

Diskuze (2) Další článek: Jak budou vypadat škodovky za několik let?

Témata článku: Google, Android, Gmail, Mobilní aplikace, Design, Reddit, E-mail, Funkce, Aplikace, Inbox, Úkol, Nový design


Určitě si přečtěte

Levný televizor místo drahého 4K HDR monitoru? Na co si musíte dát pozor

Levný televizor místo drahého 4K HDR monitoru? Na co si musíte dát pozor

** 43", 4K, 60 Hz a HDR k tomu za deset tisíc ** Televizor takových parametrů stojí téměř polovinu, co monitor ** Využití televize jako monitoru přináší řadu kompromisů, ale jde to

Tomáš Holčík | 63

Jak funguje největší akumulátor v Česku: podívejte se do elektrárny Dlouhé Stráně

Jak funguje největší akumulátor v Česku: podívejte se do elektrárny Dlouhé Stráně

** Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně je obdivuhodné technické dílo ** Stejná turbína vyrábí elektřinu i tlačí vodu zpět do horního jezera ** Strojovna elektrárny je zabudována v podzemí

David Polesný | 36

Šmírování na Street View: Koukněte se, co zachytily kamery Googlu

Šmírování na Street View: Koukněte se, co zachytily kamery Googlu

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 45