GIS semináře on-line, a zadarmo

Pokud se zajímáte o problematiku GISů, určitě stojí za účast série webových seminářů za účasti sedmi předních firem a organizací z této oblasti.
Společný výsledek pod záštitou takových jmen jako Autodesk, PlaceWare, URISA, GeoCommunity, GeoPlace.com, Directions Magazine a USGS naleznete na adrese webu GeonetCom. Každé úterý a čtvrtek zde v šest hodin našeho času probíhá seminář na jedno z dvanácti vybraných témat. Po oba dva dny v týdnu je seminář na stejné téma a délka jeho trvání je přibližně hodinu.

Máte-li zájem, můžete to zkusit na výše uvedené adrese již dnes. Tentokrát půjde o on-line seminář, jehož hlavními protagonisty budou dva pracovníci elektrárenské společnosti Georgia Power Company. Vykládat se bude o tom, jak tato společnost pomocí Intranetu spravuje on-line 90 000 map pro více než 5 000 zaměstnanců. Řešení této společnosti vyšlo z map vytvořených v AutoCADu a dnes doplněných mimo jiné zejména o Autodesk MapGuide.

Obrovskou výhodou této série seminářů je fakt, že jsou zadarmo. Stačí se jen připojit na daný web, zaregistrovat si vybraný seminář a pak se jen jednoduše zúčastnit. Po registraci obdržíte vysvětlující e-mail, takže není nutné se jakkoliv strachovat z obav o správné ovládání.

Váš názor Další článek: Jak je možné, že se nic nestalo?

Témata článku: GIS, Lin, Directions, Georgia, USGS, Seminář, SemiPozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
Tohle nejsou Jedenáctky, ale Linux. Windowsfx 11 opisuje opravdu důkladně
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyLinux
eFootball je obrovským propadákem, Konami vydalo oficiální omluvu

eFootball je obrovským propadákem, Konami vydalo oficiální omluvu

Nový fotbálek je sice zcela zdarma, to ale na kvalitách zrovna nepřidává.

Michal Maliarov
eFootballKonami
Nová volitelná aktualizace systému Windows 10 opravuje 38 problémů
Karel Kilián
Windows UpdateAktualizaceWindows 10
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy