Spotify | Hudba, filmy, seriály

Giphy a Spotify začnou spolupracovat. Propojí animované obrázky s hudbou

Spotify se spolčilo s Giphy a přinese hudbu u vybraných animovaných GIFů. Neznamená to ale, že by hudbu integrovali přímo do obrázku. Z Giphy pouze povede odkaz na umělce na Spotify.

Spolupráce obou firem spočívá v tom, že při vyhledání GIFu ve službě Giphy a kliknutí na obrázek z hudebního klipu či jinak související s umělcem, bude přesměrován na Spotify, kde si může dotčenou hudbu přehrát. Tedy za předpokladu, že hudebník má ověřený účet na Giphy a má jej propojený s hudební službou.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Takto vypadá ověřený účet umělce a odkaz na Spotify

Prozatím se jedná o několik málo vybraných autorů, Spotify ale doufá ve větší rozšíření. Animované obrázky se, hlavně u mládeže, staly běžnou součástí komunikace, většinou jsou ale přímo integrované v konkrétních službách či přímo v rámci klávesnice v systému. Je tak otázkou, zda podobnou službu vůbec někdo využije. Pokud ale vyhledáváte GIFy na webu, můžete se s touto novinkou setkat.

Spotify chystá i minipřehrávač na Facebooku:

Diskuze (2) Další článek: Snapchat nabral druhý dech, roste nejvíce za poslední roky. Hlavně mimo Evropu a USA

Témata článku: Software, Facebook, Web, Spotify, Klávesnice, Hudba, filmy, seriály, HUD, Odkaz, Obrázek, Hudba, GIF, Účet, Umělec, Giphy, SlužbaYoutuber vyhrál sázku nad fyzikem. Vozidlo poháněné větrem opravdu může jet rychleji, než je rychlost větru

Youtuber vyhrál sázku nad fyzikem. Vozidlo poháněné větrem opravdu může jet rychleji, než je rychlost větru

** Může se objekt poháněný větrem pohybovat rychleji než vítr? ** Youtuber Muller tvrdí, že ano. Fyzik Kusenko, že nikoli ** Uzavřeli proto sázku o deset tisíc dolarů. Jak to dopadne?

Karel Kilián
Fyzika
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Druhotné softwarové licence. Kdo by nechtěl legální Windows za stovku…

Druhotné softwarové licence. Kdo by nechtěl legální Windows za stovku…

Koupě originálního programového vybavení přímo od výrobce není jedinou možností, jak sehnat pro váš počítač legální software. Další možností je koupit licenci od toho, kdo ji už nepotřebuje nebo nevyužije. Můžete ušetřit nemalou částku, zároveň si však dávejte pozor na podvodníky.

Jan Spěšný