Garmin | Hodinky | Hlasový asistent

Garmin se naučil volat. Recenze sportovních hodinek Garmin Venu 2 Plus

Garmin Venu 2 prošly testem v Computeru 8/21, nyní přichází nástupce s označením Plus. Hlavní novinkou je integrace mikrofonu a reproduktoru pro možnost telefonování.

Plusy

  • Krásný displej
  • Platby, hudba
  • Možnost volání…

Minusy

  • …které ale někdy zlobí
  • Vyšší cena
8,5
Hodnocení

Garmin nabízí ryze sportovní hodinky pro profíky i jednoduché fitness modely pro děti nebo ty, kdo prostě chtějí zvýšit svoji fyzickou aktivitu. Řada Venu stojí někde uprostřed: vypadá elegantně, takže ji lze nosit do společnosti, a současně zvládá skvěle monitorovat spoustu sportovních aktivit.

Garmin Venu 2 Plus Garmin Venu 2 Plus
nabízí 49 obchodů za ceny od 9 090 Kč
Srovnat ceny na Živě

Kitte, kde jsi?

Nejprve se zaměřím na rozdíly mezi starší generací Venu 2 a novinkou 2 Plus, přičemž pokud budete hledat tento model na stránkách výrobce, najdete jej „smíchaný“ vedle modelu Venu 2. A rovnou zde uvidíte patrný rozdíl: zatímco dvojky existovaly ve verzi 40 mm pro dámy a 45 mm pro pány, novinka už drží jeden průměr lunety 43 mm. Tělo však ztloustlo o 0,4 mm, což se spolu s pozitivní změnou materiálu dýnka z plastu na nerezovou ocel projevilo v mírně vyšší hmotnosti.

Přitom OLED displej s průměrem 1,3" (33 mm) a rozlišením 416 × 416 px zůstává stejný, což znamená, že se zmenšovaly okraje. Stejně „uprostřed“ stojí i velikost pásku, která činí 20 mm. U modelu Venu 2S to bylo 18 mm, pánské Venu 2 využívaly 22 mm. Pokud upgradujete, budete muset dokoupit i řemínky. Ty základní jsou tradičně silikonové, dražší verze Slate přidává hnědý kožený řemínek navíc. Samozřejmostí je rychlé odpojení řemínku, takže je jeho výměna v rámci různých denních aktivit otázkou okamžiku.

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Google, Články z Computeru, Apple Watch, Samsung, Sport, Bluetooth, Garmin, Galileo, Hodinky, Siri, GPS, Mikrofon, Hlasový asistent, Reproduktor, Výdrž, Garmin Venu, Samsung Galaxy, Bixby, Samsung Galaxy Watch, Plus, Livetrack, Computer, Glonass, Garmin Connect, SIM, Mikrofony na Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

** Jak poznat, že váš telefon má nejlepší dny za sebou? ** Vypadá potlučeně, má pavučinu nebo nedostává aktualizace? ** Ukážeme si, kdy má smysl jeho oprava, a kdy už jen koupě nového

Martin Chroust
Prasklý displejVysloužilý mobilSmartphony
Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

** Jak poznat, že je váš smartphone hacknutý? ** Hledejte známky po nestandardním chování telefonu ** Stačí když telefon vydrží méně nebo topí i v klidovém režimu...

Martin Chroust
Jak...Malware
Recenze herních sluchátek JBL Quantum TWS. Špičkový zvuk výrobce v herním balení

Recenze herních sluchátek JBL Quantum TWS. Špičkový zvuk výrobce v herním balení

JBL nás potěšil nejnovějšími herními peckami Quantum TWS, které přináší známou kvalitu výrobce také do více herně zaměřené komunity. Povedlo se?

Michal Maliarov
SluchátkaRecenzeHardware