Hodinky | Garmin | Hlasový asistent

Garmin se naučil volat. Recenze sportovních hodinek Garmin Venu 2 Plus

Garmin Venu 2 prošly testem v Computeru 8/21, nyní přichází nástupce s označením Plus. Hlavní novinkou je integrace mikrofonu a reproduktoru pro možnost telefonování.

Plusy

  • Krásný displej
  • Platby, hudba
  • Možnost volání…

Minusy

  • …které ale někdy zlobí
  • Vyšší cena
8,5
Hodnocení

Garmin nabízí ryze sportovní hodinky pro profíky i jednoduché fitness modely pro děti nebo ty, kdo prostě chtějí zvýšit svoji fyzickou aktivitu. Řada Venu stojí někde uprostřed: vypadá elegantně, takže ji lze nosit do společnosti, a současně zvládá skvěle monitorovat spoustu sportovních aktivit.

Garmin Venu 2 Plus Garmin Venu 2 Plus
nabízí 38 obchodů za ceny od 8 990 Kč
Srovnat ceny na Živě

Kitte, kde jsi?

Nejprve se zaměřím na rozdíly mezi starší generací Venu 2 a novinkou 2 Plus, přičemž pokud budete hledat tento model na stránkách výrobce, najdete jej „smíchaný“ vedle modelu Venu 2. A rovnou zde uvidíte patrný rozdíl: zatímco dvojky existovaly ve verzi 40 mm pro dámy a 45 mm pro pány, novinka už drží jeden průměr lunety 43 mm. Tělo však ztloustlo o 0,4 mm, což se spolu s pozitivní změnou materiálu dýnka z plastu na nerezovou ocel projevilo v mírně vyšší hmotnosti.

Přitom OLED displej s průměrem 1,3" (33 mm) a rozlišením 416 × 416 px zůstává stejný, což znamená, že se zmenšovaly okraje. Stejně „uprostřed“ stojí i velikost pásku, která činí 20 mm. U modelu Venu 2S to bylo 18 mm, pánské Venu 2 využívaly 22 mm. Pokud upgradujete, budete muset dokoupit i řemínky. Ty základní jsou tradičně silikonové, dražší verze Slate přidává hnědý kožený řemínek navíc. Samozřejmostí je rychlé odpojení řemínku, takže je jeho výměna v rámci různých denních aktivit otázkou okamžiku.

V pokračování pro předplatitele také najdete

Chcete vůbec Garmin s OLED panelem?

Zamříme se na hlasové funkce.

Jak dlouho vydrží baterie.

Vyzkoušet za 1 Kč Nebo samostatné Živě Premium
Diskuze (1) Další článek: Železniční mapa ukáže, kam můžete dojet ze svého města vlakem bez jediného přestupu

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Google, Apple Watch, Samsung, Hodinky, Sport, Bluetooth, Garmin, Články z Computeru, Siri, GPS, Galileo, Mikrofon, Hlasový asistent, SIM, Computer, Samsung Galaxy, Garmin Venu, Plus, Reproduktor, Garmin Connect, Bixby, Silikon, Výdrž, Samsung Galaxy Watch, Livetrack, Mikrofony na Heureka.cz