Sport | Garmin

Garmin Approach R10 je zajímavá krabička, která zpestří trénink golfu a pomůže vylepšit odpal

Monitor odpalu Garmin Approach R10 pomůže zlepšit výsledky na greenu a na cvičném odpališti. Díky malým rozměrům a váze (220 g) jej snadno vezmete, kam potřebujete. S výdrží baterie až 10 hodin se pak nemusíte nechat limitovat časem svého tréninku.

Zařízení sleduje řadu metrik vašeho snažení při golfu. Měří rychlost švihu hlavy hole, rychlost odpáleného míčku, jeho úhel, směr, rotaci, smash factor a další. Také automaticky zaznamenává video, díky kterému si na propojeném smartphonu můžete u každého odpalu analyzovat pohyb a vylepšovat švih.

Zařízení nabízí plnou podporu pro aplikaci Garmin Golf (zdarma pro Android a iOS), která poskytne i režim virtuální hry na 42 tisících hřištích po celém světě, aniž byste vytáhli paty z domu. Můžete hrát i ve fotorealistické virtuální podobě, nechybí podpora pro knihovnu E6 Connect. Garmin Approach R10 je již k dispozici v předobjednávce stojí 15 390 Kč. Rozesílat se má začít za 5 až 8 týdnů.

Diskuze (5) Další článek: Čína bude potírat fake news. Hezké, ale patrně to znamená něco úplně jiného než na Twitteru a Facebooku

Témata článku: , , , , , , , , , , ,