Hodinky | Nositelnosti

Fossil představil nové hybridní hodinky. Moc toho neumějí, ale zase vydrží dva týdny na baterii

Fossil představil novou řadu hodinek Hybrid HR. Ačkoliv se jedná o jednoho z posledních výrobců, který nadále vyvíjí hodinky se systémem wearOS od Googlu, tentokrát se už podle názvu jedná o něco jiného.

Hybrid HR mají jednodušší monochromatický displej v několika barevných kombinacích, který se překresluje jen občas, samotný čas totiž zobrazují klasické mechanické ručičky nad ním.

Díky tomu mají hodinky podle výrobce vydržet nejméně dva týdny na jedno nabití. To je sice více než u obvyklých chytrých hodinek s barevným OLED displejem, ty hybridní a funkčně jednodušší by dnes už ale měly dosáhnout alespoň na měsíc.

Součástí hodinek jsou čidla pro snímání sportovní aktivity, nechybí tedy krokoměr a senzor srdečního tepu. Všechny tyto údaje umí zobrazit přímo displej, na další notifikace synchornizované skrze Bluetooth Low Energy ale hodinky upozorní jen vibrací. Cena na americkém trhu se pohybuje okolo 200 dolarů.

Diskuze (6) Další článek: Little HERMES ukazuje, jak budeme jednou ovládat humanoidní roboty

Témata článku: Google, Hodinky, Baterie, Nositelnosti, Fossil, Displej, Hybrid HR, Barevná kombinace, Bluetooth Low Energy, Výrobce, Hod, Srdeční tep

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky