FORUM od E&P opět prodává

Výstava FORUM pro prodejce výpočetní techniky už je v druhém ročníku a koná se ve dnech 10.-11. února 99 v Praze ve Veletržním paláci.
Výstava FORUM pro prodejce výpočetní techniky už je v druhém ročníku a koná se ve dnech 10.-11. února 99 v Praze ve Veletržním paláci.

První ročník se konal vloni v březnu, doslova pár kroků od Veletržního paláce na pražském Výstavišti. Své expozice zde představilo 17 předních firem z oblasti informačních technologií. Kromě hostitelských firem jmenujme alespoň APC, 3Com, Compaq, Hewlett-Packard, IBM, Microsoft a další. Výstavu navštívilo téměř tisíc návštěvníků, všichni z řad prodejců výpočetní techniky, kteří zde obdrželi aktuální informace od hlavních výrobců a dodavatelů.

Druhý ročník se změnami
Druhý ročník přináší několik změn. Kromě místa konání výstavy – letos už ve Veletržním paláci, se výstava uskuteční pouze ve dvou dnech. Nabídka je pro návštěvníky rozšířena o řešení z oblasti CAD, a to prostřednictvím společnosti DATECH 2000 - distributora kompletního řešení CAD. Výstavy FORUM99 se opět zúčastňují všichni významní dodavatelé společností Expert & Partner a DATECH 2000.

Zbývá snad dodat, že k výše uvedeným firmám se letos řadí také Eicon (ISDN, X.25), 3M, Olympus, Philips, Creative, Quantum, Expandia Banka a Telecom.

Nástup e-commerce
Přítomnost Expandia Banky podtrhuje změny v prodeji - také distribuční model se již orientuje směrem k e-commerce, který zavedla společnost Tech Data, ještě před spojením s Computer 2000 – členem této skupiny je Expert & Partner.

Distribuce také se změnami
Rovněž byla ohlášena změna distribučního modelu dominantního dodavatele v oblasti CAD, kterým je Autodesk -- distributoři Autocadu jsou dva, a to DATECH 2000, společně s CHS -- tato firma se však specializuje pouze na produkty z oblasti strojírenství. Od žádného jiného distributora, kromě DATECH 2000 a CHS, nelze produkty od společnosti Autocad získat. DATECH 2000 byla rovněž autorizována pro prodej, distribuci a podporu velkoformátových tiskáren (plotrů) Hewlett-Packard DesignJet.

Úspěšné pokračování
Tak jako vloni, rovněž letos je výstava FORUM provázena kromě stánků s produkty, také přednáškami.

Dobrý nápad, který se zrodil v kuchyni firmy Expert & Partner Computer 2000 Group, už se tím dočkal svého druhého pokračování.

Váš názor Další článek: Návrat hubeného muže

Témata článku: Microsoft, E-Commerce, Expert, Plotry, Velkoformátové tiskárny, Úspěšný model


Určitě si přečtěte

15 věcí, které umí Windows 10, ale možná o nich vůbec nevíte

15 věcí, které umí Windows 10, ale možná o nich vůbec nevíte

** Systém Windows 10 umí spoustu užitečných drobností ** O mnoha praktických funkcích pravděpodobně ani nevíte ** Poznejte užitečné tipy, které se vám mohou hodit každý den

Vladislav Kluska | 36

Apple dal do MacBooku procesor Core i9 a 4TB SSD. Ani se neptejte, co za to chce...

Apple dal do MacBooku procesor Core i9 a 4TB SSD. Ani se neptejte, co za to chce...

** Apple aktualizoval notebooky MacBook Pro, dostaly nový hardware ** Těšit se můžete na nové procesory a větší paměť ** Cena nejvybavenějšího modelu překročí 200 tisíc korun

Martin Miksa | 99


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test 18 bezdrátových sluchátek

Vše o přechodu na DVB-T2

Procesory AMD opět porážejí Intel

7 NVMe M.2 SSD v přímém souboji