FORUM od E&P opět prodává

Výstava FORUM pro prodejce výpočetní techniky už je v druhém ročníku a koná se ve dnech 10.-11. února 99 v Praze ve Veletržním paláci.
Výstava FORUM pro prodejce výpočetní techniky už je v druhém ročníku a koná se ve dnech 10.-11. února 99 v Praze ve Veletržním paláci.

První ročník se konal vloni v březnu, doslova pár kroků od Veletržního paláce na pražském Výstavišti. Své expozice zde představilo 17 předních firem z oblasti informačních technologií. Kromě hostitelských firem jmenujme alespoň APC, 3Com, Compaq, Hewlett-Packard, IBM, Microsoft a další. Výstavu navštívilo téměř tisíc návštěvníků, všichni z řad prodejců výpočetní techniky, kteří zde obdrželi aktuální informace od hlavních výrobců a dodavatelů.

Druhý ročník se změnami
Druhý ročník přináší několik změn. Kromě místa konání výstavy – letos už ve Veletržním paláci, se výstava uskuteční pouze ve dvou dnech. Nabídka je pro návštěvníky rozšířena o řešení z oblasti CAD, a to prostřednictvím společnosti DATECH 2000 - distributora kompletního řešení CAD. Výstavy FORUM99 se opět zúčastňují všichni významní dodavatelé společností Expert & Partner a DATECH 2000.

Zbývá snad dodat, že k výše uvedeným firmám se letos řadí také Eicon (ISDN, X.25), 3M, Olympus, Philips, Creative, Quantum, Expandia Banka a Telecom.

Nástup e-commerce
Přítomnost Expandia Banky podtrhuje změny v prodeji - také distribuční model se již orientuje směrem k e-commerce, který zavedla společnost Tech Data, ještě před spojením s Computer 2000 – členem této skupiny je Expert & Partner.

Distribuce také se změnami
Rovněž byla ohlášena změna distribučního modelu dominantního dodavatele v oblasti CAD, kterým je Autodesk -- distributoři Autocadu jsou dva, a to DATECH 2000, společně s CHS -- tato firma se však specializuje pouze na produkty z oblasti strojírenství. Od žádného jiného distributora, kromě DATECH 2000 a CHS, nelze produkty od společnosti Autocad získat. DATECH 2000 byla rovněž autorizována pro prodej, distribuci a podporu velkoformátových tiskáren (plotrů) Hewlett-Packard DesignJet.

Úspěšné pokračování
Tak jako vloni, rovněž letos je výstava FORUM provázena kromě stánků s produkty, také přednáškami.

Dobrý nápad, který se zrodil v kuchyni firmy Expert & Partner Computer 2000 Group, už se tím dočkal svého druhého pokračování.

Váš názor Další článek: Návrat hubeného muže

Témata článku: Microsoft, Úspěšný model, Plotry, Expert, E-Commerce, Velkoformátové tiskárny


Určitě si přečtěte

Užitečné funkce ve Windows 10, o kterých možná ani nevíte

Užitečné funkce ve Windows 10, o kterých možná ani nevíte

** Operační systém Windows 10 nabízí spoustu užitečných drobností ** O některých funkcích mnoho uživatelů není ** Ukážeme vám některé užitečné vychytávky

Vladislav Kluska | 86

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

** Máme eObčanku, máme čtečku, vyzkoušeli jsme přihlášení na weby úřadů. ** Objevily se drobné problémy, podařilo se nám je vyřešit. ** Používání eObčanky pro online identifikaci je velmi pohodlné.

Marek Lutonský | 37Aktuální číslo časopisu Computer

Jak nastavit a ochránit nový mobil

Velký test bezdrátových klávesnicí a myší

Počítače v roce 2019

Srovnání barevných laserových multifunkcí