Návody | PDF

Formuláře bez tisku. Jak snadno vyplňovat a podepisovat formuláře přímo v mobilu [NÁVOD]

Ať už jde o papírový formulář, nebo statické PDF, pro vyplnění lze použít vynikající aplikaci od Adobe. Kromě rychlého vkládání údajů umí chytře skenovat papírové dokumenty a převádět vyfotografované podpisy.

Navzdory době elektronické se stále setkáváme s papírovými formuláři nebo těmi v PDF. Pokyn „formulář si vytiskněte, vyplňte a pošlete zpět“ je v roce 2022 absurdní, ale nijak ojedinělý. Vyplnění PDF nebo papírového formuláře přitom může být mnohem elegantnější.

Na počítači doporučuji využít Foxit PDF Reader, často ale může paradoxně být vhodnější variantou telefon. Ten totiž především v případě papírového formuláře poslouží jako skener a zároveň zařízení pro snadné doplnění podpisu. Jednou z nejlepších aplikací pro vyplňování formulářů na iPhonu či Androidu je aplikace Adobe Fill & Sign, která je kompletně zdarma a bez reklam.

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Články z Computeru, Android, iPhone, Návody, Adobe, PDF, Návod, Podpis, Údaj, Foxit PDF Reader, Aplikace, Vyplnění, Formulář, Papírový formulář, Mobil, Apple iPhone na Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Nejlepší programy z roku 2000. Podívejte se, bez čeho jste tehdy vůbec nemohli fungovat!

Nejlepší programy z roku 2000. Podívejte se, bez čeho jste tehdy vůbec nemohli fungovat!

** Dnes skoro všechno uděláte ve webovém prohlížeči a na mobilu. ** Před dvaceti lety to bylo jiné. ** Zavzpomínejte na legendy, které jste pravděpodobně také používali.

Jakub Čížek
HistorieSoftware
Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

** Jak poznat, že je váš smartphone hacknutý? ** Hledejte známky po nestandardním chování telefonu ** Stačí když telefon vydrží méně nebo topí i v klidovém režimu...

Martin Chroust
Jak...Malware
Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

** Aplikace NewProfilePic se na Androidu stala hitem ** Můžete si v ní vytvořit profesionálně vypadající profilovky ** Pozor ale na agresivní cenovou politiku za Pro verzi

Martin Chroust
FotografieUmělá inteligenceMobilní aplikace