FirstSTEP Designer v českém jazyce

Firmy Interfacing Technologies a LBMS oznámily uvedení na trh verze 4.0 oblíbeného prostředku pro modelování a optimalizaci firemních procesů FirstSTEP Designer.
Firmy Interfacing Technologies a LBMS oznámily uvedení na trh verze 4.0 oblíbeného prostředku pro modelování a optimalizaci firemních procesů FirstSTEP Designer. Nejnovější verze tohoto prostředku je nyní lokalizována do českého jazyka a obsahuje mnohá vylepšení a rozšíření.

Vylepšení a rozšíření nové verze jsou především v editoru procesních map, rozšíření možnosti exportu modelu procesů do MS Project a XML, dále pak ve zrychlení simulací, možnosti jemnějšího nastavení pravidel pro spouštění aktivit a dalším.

“Českou verzí FirstSTEP Designer dostávají naši uživatelé do rukou výkonný a přitom uživatelsky velmi přívětivý nástroj, který jim výrazně usnadní projektování změn firemních procesů v době stále sílícího tlaku na efektivitu a flexibilitu organizací ve všech odvětvích”, komentuje uvedení na trh Stanislav Mlynář, ředitel firmy LBMS.

Další informace o nové verzi lze získat na stránkách www.lbms.cz a www.interfacing.com .

INTERFACING TECHNOLOGIES

ITC (www.interfacing.com) je společnost, jejímž cílem je podpora zákazníků v dosažení firemních cílů prostřednictvím zdokonalování a řízení jejich procesů. Tato podpora je poskytována prostřednictvím dodávky nástrojů řady FirstSTEP, určených pro modelování, analýzu a simulaci procesů a dále pro vhodnou prezentaci těchto procesů.

Tyto nástroje si pro svou širokou funkčnost, metodickou nezávislost, objektový charakter a jednoduchost použití brzy získaly popularitu. Jejich intuitivní ovládání a názornost diagramů je určuje pro běžné používání i mimo oblast IT. Součástí dodávky nástroje se na základě skutečných projektů staly i šablony procesů vybraných oborů, a to v první řadě procesů finančních institucí.

Nástroje FirstSTEP byly kladně hodnoceny i autoritami typu Gartner Group a byly postupně použity v mnoha významných společnostech okruhu Fortune 500, např. The Chase Manhatten Bank, The United Nations, America Online, National Bank of Canada, Nothern Telecom, KPMG, Renault atd.

ITC spolupracuje v Evropě s mnoha distributory včetně LBMS, konzultačními firmami (např. KPMG, Cap Gemini) a také předními softwarovými firmami (CA, Microsoft apod.). ITC je také aktivním členem Workflow Management Coalition (WMfC).

LBMS

LBMS (http://www.lbms.cz) přispívá k prosperitě klientů harmonizací jejich strategie, firemních procesů a informačních technologií. Sladěním těchto složek dosahují klienti LBMS zlepšení kvality, snížení nákladů, zvýšení přidané hodnoty pro zákazníka nebo zkrácení času potřebného k uvedení produktu či služby na trh.

LBMS je dodavatelem hodnotných řešení vyznačujících se spolehlivostí a integritou v oblasti firemních strategií a procesů, v řízení projektů a v efektivní aplikaci informačních technologií. Strategií LBMS je spojovat znalosti místních expertů s produkty a know-how zahraničních partnerů.

Klienti využívající řešení LBMS jdou napříč spektrem ekonomických odvětví. Významného podílu dosahuje LBMS zejména v peněžnictví, ve státní správě, mezi systémovými integrátory, softwarovými firmami a konzultačními firmami.

Váš názor Další článek: Ocenění pro společnost EXPERT & PARTNER

Témata článku: Design, Přívětivý nástroj, Chase, Canada, Renault, Export Model, Firemní strategie, Gemini, Významná složka, Designer, Bank of America


Určitě si přečtěte

Zapomeňte na destičky. Raspberry Pi 400 je nový počítač zabudovaný do klávesnice
Lukáš Václavík
Raspberry PiPočítače
CZ.NIC bezplatně naděluje USB/NFC klíče. Jak jej získat?
Lukáš Václavík
CZ.NICeGovernment
Co je to UWB? Nová technologie zastoupí Wi-Fi, Bluetooth i NFC a slibuje velké věci

Co je to UWB? Nová technologie zastoupí Wi-Fi, Bluetooth i NFC a slibuje velké věci

** V nových mobilech se začíná objevovat tajemná zkratka UWB ** Jde o další technologii, jak navzájem propojit různá zařízení ** Oproti Wi-Fi a Bluetooth má řadu výhod

Lukáš Václavík | 36

Lukáš Václavík
UWBIoTTechnologie
Vodafonu se zhroutila kabelovka. Síť bývalého UPC má výpadky
Lukáš Václavík
VodafoneUPC
10 míst na mapách Googlu, která nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky

10 míst na mapách Googlu, která nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky

** Deset míst, které nesmíte vidět ve webových mapách ** Jsou to letiště, základny i elektrárny ** Nejvíce míst tají Francie

Jakub Čížek | 21

Jakub Čížek
Mapy GoogleMapy

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5