Nositelnosti | Fitbit Pay | Garmin Pay

Fio banka zavádí Garmin a Fitbit Pay. Zároveň nabídne slevu na nové hodinky

Fio banka aktuálně spustila placení za pomocí chytrých hodinek s podporou Garmin a Fitbit Pay. Služba funguje se všemi kartami Mastercard a Maestro a banka k tomu přidává i slevu na nové hodinky.

Podpora nejrůznějších platebních metod se čím dál více rozšiřuje a ty dvě základní, tedy Apple Pay a Google Pay, dnes již podporují téměř všechny tuzemské banky. Postupně se tak dostává i na méně rozšířené služby, jako je placení hodinkami. To nyní zavádí Fio banka pro všechny své karty Mastercard a Maestro.

Klepněte pro větší obrázek 
Platby hodinkami podporuje Fio u všech svých karet Mastercard a Maestro.

Pro nastavení placení je nutné zadat do obslužné aplikace vaši kartu a následně stačí přiložit hodinky k platebnímu terminálu. Podporované jsou i výběry z bankomatů, které podporují bezkontaktní technologii – u Fio banky by se mělo jednat o všechna zařízení, dostupné jsou ale i u konkurence. Zároveň banka poskytuje pro své klienty slevu 15 až 36 procent na nová zařízení ve spolupráci s Garminem a Fitbitem.

Jak funguje placení hodinkami? Poradíme vám:

Diskuze (7) Další článek: Tak vypadá MacOS 11 Big Sur: důraz na design a soukromí, ale zatím spousta chyb

Témata článku: Google Pay, Nositelnosti, Placení mobilem, Peníze, Hodinky, Apple Pay, Banka, MasterCard, Fitbit, Garmin, Fintech, Fitbit Pay, Garmin Pay, Fio banka, Fio, Platební karta, Placení, Maestro, Sleva, SLE, Hodinky na Heureka.cz