FastShare – nejrychlejší služba ukládání a sdílení dat

(inzerce) Už miliony souborů našly svůj domov u služby FastShare. Jedním z důvodů, proč si právě ji uživatelé vybírají pro zálohování a sdílení dat, je i její benevolentní datová politika.
FastShare – nejrychlejší služba ukládání a sdílení dat

Na server www.fastshare.cz můžete uploadovat jednotlivé soubory až do velikosti 2 GB se zárukou, že vám v cloudu vydrží „viset“ na věky.

Souborům na FastShare v žádném případě nehrozí samovolné smazání ani po uplynutí dlouhého časového období. Od podobných webových serverů pro sdílení dat se odlišuje i rychlostí stahování, která u bezplatného využívání dosahuje svižných 350 kB/s. Přikoupit si lze samozřejmě také stahování v profi kvalitě s neomezenou rychlostí downloadu a možností paralelního stahování více souborů najednou.

Klepněte pro větší obrázek

Pro větší množství dokumentů, které potřebujete kontinuálně zálohovat, slouží upload pod vlastním účtem. Po registraci nový účet umožní spravovat a pohodlně sdílet všechny nahrané soubory na jednom místě.

Netrapte se s expirací

Shovívavá pravidla má u FastShare i při hospodaření s kreditem. Po zakoupení balíčku volného profi stahování můžete využívat k downloadu dat svůj kredit libovolně dlouhou dobu, jelikož jeho platnost nikdy nevyprší.

Kredit se standardně dobíjí přes SMS, převodem na bankovní účet nebo platební kartou MasterCard / VISA. 1 GB neomezeného downloadu vás v přepočtu vyjde třeba i na 50 haléřů. Balíčky přitom začínají už od 10 Kč, v akční nabídce momentálně najdete 120 GB neomezeného stahování za 99 Kč anebo 380 GB, za které zaplatíte 250 Kč.

Download s unikátní provizí

FastShare v současnosti spouští nový partnerský program. Pokud budete službu dlouhodobě využívat a nahrávat na server pravidelně svoje data, můžete za jejich download získat provizi.

Za jednotlivé stažení 1 GB dat vašeho dokumentu se vám ihned v reálném čase na účet připíše 0,15 Kč. Až provize dosáhne výšky 100 Kč, FastShare ji vyplatí na zvolený bankovní účet.

Klepněte pro větší obrázek

Už miliony souborů našly svůj domov u služby FastShare. Jedním z důvodů, proč si právě ji uživatelé vybírají pro zálohování a sdílení dat, je i její benevolentní datová politika. Na server www.fastshare.cz můžete uploadovat jednotlivé soubory až do velikosti 2 GB se zárukou, že vám v cloudu vydrží „viset“ na věky. 

Další článek: Zapomeňte na AR.Drone pro děti. Phantom 2 Vison je létající kamera

Témata článku: Stahování, Visa, Bezplatné využívání, Sdílení, Jednotlivý soubor, Mastercard, Dlouhá záruka, Partnerský program


Určitě si přečtěte

Google spouští vlastní VPN a konkurenci se to vůbec nelíbí
Lukáš Václavík
SoukromíVPNGoogle
Messenger a Instagram přicházejí v Evropě o funkce. Kvůli nové směrnici o soukromí
Vladislav Kluska
EvropaInstagramFacebook Messenger
Apple Macbook Air M1: testujeme výkon, výdrž, a hlavně kompatibilitu aplikací [průběžně aktualizováno]

Apple Macbook Air M1: testujeme výkon, výdrž, a hlavně kompatibilitu aplikací [průběžně aktualizováno]

** Testujeme Apple Macbook Air s procesorem M1 ** Zajímá nás nejen výkon, ale zejména kompatibilita aplikací ** Článek je průběžně doplňován na základě vašich dotazů

Jiří Kuruc | 205

Jiří Kuruc
Apple
10 míst na mapách Googlu, která nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky

10 míst na mapách Googlu, která nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky

** Deset míst, které nesmíte vidět ve webových mapách ** Jsou to letiště, základny i elektrárny ** Nejvíce míst tají Francie

Jakub Čížek | 21

Jakub Čížek
Mapy GoogleMapy
Vodafonu se zhroutila kabelovka. Síť bývalého UPC má výpadky
Lukáš Václavík
VodafoneUPC
Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na užitečné příslušenství k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Některé z věcí mohou být dobrými vánočními dárky

David Polesný, Stanislav Janů | 20

David PolesnýStanislav Janů
Příslušenství

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5