E-shopy | Flight Simulator

Fanoušci Microsoft Flight Simulatoru vykoupili všechny letecké kniply

Microsoft minulý týden vypustil do světa svůj nejnovější Flight Simulator a podle zaoceánských médií už některé velké e-shopy hlásí, že počítačoví letci vyprodali všechny oblíbené letecké kniply a další profesionální doplňky pro pokročilé letecké simulátory.

Obchodníci sice postupně doplňují skladovou nabídku, i tak však pokus o objednávku nového zboží na odkazovaném Amazonu povede k doručení až v druhé polovině letošního října a později.

Díky velkému haló okolo a více než ročnímu lákání ze strany výrobce se o simulátoru dozvěděla i širší herní komunita, který by si nikdy knipl nekoupila, nicméně fotorealističnost hry nakonec zlákala mnohé z nich k nákupu i co nejrealističtějšího ovládání.

Diskuze (9) Další článek: Tesla chce na trh uvést nový systém, který by dokázal odhalit, že v rozpáleném autě se nachází dítě

Témata článku: Microsoft, Amazon, Hry, E-shopy, Flight Simulator, Simulátor, Knipl, Komunita, E-shop, Halo, Nové zboží


Určitě si přečtěte

Otestovali jsme 8 mobilů do 8 000 Kč: rozdíly ve výkonu jsou ohromné

Otestovali jsme 8 mobilů do 8 000 Kč: rozdíly ve výkonu jsou ohromné

** Mobil za 8 000 Kč uspokojí většinu uživatelů ** Klasické foťáky stačí, širokáče ale zklamaly ** Zásadní jsou rozdíly ve výkonu

Časopis Computer | 3

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

** Měsíc jsem se nedotkl Windows a byl závislý jen na Linuxu ** Jaká byla pozitiva a negativa přechodu? ** Se kterými aplikacemi jsem (ne)zápasil a které bych doporučil?

Lukáš Václavík | 242

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Obecných aplikací na předpověď počasí je nespočet, jenže často skončí jen u základní informace o počasí a nenabídnou odpovědi na řadu praktických otázek. A tak jsme si položili právě několik takových otázek a hledali aplikace či meteoslužby, které nám nejlépe odpoví.

Karel Kilián | 4


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně