Facebook vylepšuje WhatsApp, získává podporu nálepek a skupinových videhovorů

Facebook vylepšuje WhatsApp, získává podporu nálepek a skupinových videhovorů

Komunikátor WhatsApp následuje kroky svého kolegy Messengeru. Obě komunikační aplikace patří Facebooku a postupně se funkčně přibližují. WhatsApp nyní přidává podporu pro nálepky a skupinové hovory. Ty by měly fungovat až pro čtyři uživatele zároveň.

Na vývojářské konferenci Facebooku F8 tým WhatsAppu ukázal novinky, na které se můžeme těšit. Nálepky jsou dnes již součástí téměř každého messengeru a tak bylo až s podivem, že do WhatsAppu doposud nezavítaly. To se má nyní změnit a firma dokonce umožní vývojářům přidávat své vlastní balíčky.

Ohledně videohovorů se prozatím neví příliš podrobností, hlavní ale je možnost volat si až mezi čtyřmi uživateli. V souvislosti s uvedením novinky se Facebook pochlubil, že službu využívá denně na 450 milionu uživatelů, kteří mezi sebou provolají na 2 miliardy minut, audio i video hovory dohromady.

Videohovory nedávno vylepšoval i Messenger:

Diskuze (3) Další článek: Velká jarní aktualizace Windows 10: Co přináší April 2018 Update

Témata článku: Facebook, Mobilní aplikace, Instant Messaging, Mobilní telefon, WhatsApp, Komunikace, Messenger, Skupinový hovor, Videohovor, Nálepka, Podpora, Vývojářská konference, Novinka, Komunikační aplikace, Uživatelé, Hovor

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak rychlé je nabíjení bez drátů?

Test 11 sluchátek pro hráče

Aplikace, které vám zachrání dovolenou

Kompletní přehled datových tarifů