Facebook Messenger | Facebook | Instant Messaging

Facebook umožní hromadné konverzace až mezi 250 účastníky a videohovory pro 50 lidí

Facebook umožní hromadné konverzace až mezi 250 účastníky a videohovory pro 50 lidí

Facebook se v poslední době věnuje vylepšování skupin a nově navyšuje počet lidí, kteří se mohou být součástí konverzací a videohovorů na Messengeru. Novým limitem je 50, respektive 250 účastníků. zároveň ale přináší nastavení notifikací, aby nedocházelo k zavalení upozorněními.

Na sociální síti bude nově možné započít v rámci skupiny konverzaci, do které se může připojit až oněch 250 uživatelů, přímo z aplikace. Facebook si představuje, že každá bude na nějaké konkrétní téma a administrátoři budou moci omezit jejich tvorbu pouze na sebe.

O nově vytvořené konverzaci dostane každý člen klasické upozornění na Facebooku a teprve až po připojení získá i ty o jednotlivých zprávách. Přehled všech vláken naleznete i ve skupině na záložce Chats. Služba také pamatuje na situace, kdy se všichni členové budou navzájem bombardovat zprávami, notifikace tak půjde buď zcela vypnout, či nechat zapnuté pouze na zprávy, které vás zmiňují.

Hromadné zprávy, stejně jako videohovory, se ale velmi rychle mohou stát nepřehlednou změtí zpráv, otázkou tak zůstává využitelnost novinky.

Jak zkrotit Facebook?

Zdroj: TechCrunch

Diskuze (2) Další článek: Podívejte se, co se stane, když dron DJI Phantom narazí do křídla letadla

Témata článku: Facebook Messenger, Facebook, Chat, Komunikace, Instant Messaging, Poslední doba, Účastník, Chats, Hromadná zpráva, Nový limit, Videohovor, Vid, Notifikace, Upozornění, Konverzace, Zavalení, Účast, Vylepšování, Messenger, Sociální síť, Kamera na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 59

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu