Facebook testuje hlasování u komentářů. Konečně tím dá možnost označit, že se vám něco nelíbí

Facebook testuje hlasování u komentářů. Konečně tím dá možnost označit, že se vám něco nelíbí

Facebook se dlouhodobě brání zavedení tlačítka To se mi nelíbí, přesto ale podle informací webu Mashable testuje podobnou funkci u komentářů. Systém vypadá podobně, jako třeba na oblíbeném Redditu – uživatelé mohou hlasovat šipkami vzhůru či dolů a určovat tak kvalitní komentáře.

Není to poprvé, co sociální síť něco podobného zkouší. Zatím se ke službě dostal pouze vybraný okruh uživatelů, nyní to vypadá, že se test rozšiřuje. Není ale jisté, zda se rozšíří i do zbytku světa. Samotné hlasování probíhá pouze u komentářů pod příspěvky, ty samotné ale hodnotit nelze.

Hlasování nenahrazuje možnost reakcí, které jsou na Facebooku již nyní. Novinka ale umožní lepší třídění komentářů, kdy se uživatelům zobrazí přednostně ty, které mají nejvyšší skóre (tedy poměr mezi pozitivními a negativními hlasy).

Jak jsou na tom sociální sítě se svou popularitou?

Diskuze (14) Další článek: Procesory Intelu s integrovanou grafikou od AMD míří do herních notebooků. Cestu může zkomplikovat GPP

Témata článku: Facebook, Sociální sítě, Reddit, Komentář, Vybraný okruh, Hlasování, Nejvyšší skóre, Mashable, Sociální síť, Okruh uživatelů, Možnost, Síť, Uživatelé

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak rychlé je nabíjení bez drátů?

Test 11 sluchátek pro hráče

Aplikace, které vám zachrání dovolenou

Kompletní přehled datových tarifů