Facebook Messenger | Windows 10 | macOS

Facebook Messenger má nové aplikace pro počítače: s Windows i macOS

Facebook již delší dobu připravuje novou aplikaci Messengeru pro počítače. Ta nyní vychází v plné verzi a dostupná je jak pro Windows, tak i macOS a obsahuje skoro všechny funkce, které známe z obilních telefonů.

Aplikace pro messenger byla skrze Microsoft Store dostupná několik let, jednalo se ale o nepříliš povedený port z ostatních platforem. Facebook tak celou aplikaci od základu předělal a přináší ji rovnou i na macOS. Nově tak můžete komunikovat s přáteli skrze rozhraní, které je téměř stejné, jako na ostatních platformách.

Oproti minulosti je i aplikace značně rychlejší a podporuje téměř všechny dostupné funkce – jediné Příběhy se zde neukazují. Nechybí ale podpora skupinových chatů, audio i video hovorů, barevných témat či nativních notifikací. A samozřejmě je aplikace k dispozici i v tmavém režimu.

Nový Facebook Messenger můžete stahovat z Microsoft Store a Mac App Store.

Diskuze (5) Další článek: Webový prohlížeč Edge už používá více uživatelů než Firefox, Microsoft se pomalu vrací do hry

Témata článku: Software, Facebook, Windows, Facebook Messenger, Windows 10, Microsoft Store, Chat, macOS, Instant Messaging, Komunikace, Aplikace, Ostatní platforma, Počítač, Mac App Store, Win +, Messenger, Nová aplikace, APL, Windows i MacOS, Windows +Série nešťastných rozhodnutí – Co se děje na trhu s grafickými kartami?

Série nešťastných rozhodnutí – Co se děje na trhu s grafickými kartami?

Grafické karty jsou nedostatkové zboží kvůli velké poptávce ze strany hráčů, těžařů, ale i běžných uživatelů. Výrobci se snaží na situaci reagovat, avšak spíše než k uklidnění přispívají svými zmatečnými a často podivnými rozhodnutími ke znepřehlednění celého problému.

Jan Pánek
Články z Computeru
Vy a počítač: Poskytovatelů internetu je mnoho, dobrých možností ale méně
Vladislav Kluska
Vy a počítačPřipojení k internetuAnkety
Vy a počítač: Jak silnými hesly chráníte své důležité služby?
Vladislav Kluska
Vy a počítačDvoufázové ověřeníHesloAnkety
Ubisoft rozšiřuje svět The Division o nové hry i film, nechybí F2P titul

Ubisoft rozšiřuje svět The Division o nové hry i film, nechybí F2P titul

Univerzum taktické série The Division se rozroste hned o několik titulů.

Michal Maliarov
The DivisionUbisoft