Facebook Messenger | Facebook

Facebook Messenger dostal tmavé téma. Aktivovat si ho můžete hned teď

Facebook minulý rok při uvedení nového vzhledu messengeru slíbil, že získá i tmavý vzhled. To se s uvedením nové aplikace nestalo, konečně jsme se ale dočkali nyní. Firma jej postupně zapíná všem, pokud ale nechcete čekat, můžete si jej zapnout již nyní.

Zda máte novinku aktivovanou či ne poznáte při zobrazení vašeho profilu na Messengeru (skrývá se pod profilovou fotografií). Nově zde najdete přepínač pro tmavý vzhled. Pokud jej tam nemáte, stačí do kterékoliv konverzace poslat emoji půlměsíce 🌙.

Bohužel se ale jedná o poměrně nešikovné provedení a na první pohled připomíná černého Průzkumníka z Windows. Ve Facebooku se totiž s konverzí do tmavého režimu příliš nezatěžovali a bílé pozadí prostě změnili na černé. Ve výsledku je tak aplikace mnohem méně přehledná a s většinou prvků černé pozadí vůbec neladí.

Pokud chcete novinku vyzkoušet, můžete tak učinit v mobilních aplikacích na Androidu a iOS. ve webové verzi není dostupná.

Diskuze (9) Další článek: Jaký je nový Microsoft Surface Pro 6: Dokazuje, že tablet s Windows dává smysl

Témata článku: Facebook Messenger, Facebook, Android, Mobilní aplikace, Chat, Instant Messaging, Komunikace, Černé pozadí, Novinka, Uvedení, Průzkumník Windows, Pozadí, Vzhled, Messenger, Aplikace


Určitě si přečtěte

Jak jsme je mohli používat? V těchto věcech Windows 10 předčí staré Sedmičky

Jak jsme je mohli používat? V těchto věcech Windows 10 předčí staré Sedmičky

** Windows 10 nejsou jen moderní aplikace, ale i spousta vychytávek a funkcí navíc. ** U většiny z nich si ani neuvědomujeme, že byly někdy jinak. ** Některé věci jsou zcela nové, jiné zase pocházejí už z Windows 8.

Vladislav Kluska | 229

The Pirate Bay má vážné problémy. Možná se opravdu blíží její konec

The Pirate Bay má vážné problémy. Možná se opravdu blíží její konec

** Kdysi nezničitelný pirátský web se potýká s problémy ** Z mnoha míst je už měsíce nedostupný ** Další krize dorazila v neděli

Jakub Čížek | 70