WhatsApp | Instagram | Facebook

Facebook má nové logo. Chce s ním dát jasně najevo, že vlastní i Instagram a WhatsApp

Facebook dnes uvedl své nové logo, kterým chce více dát najevo, že vlastní i jiné služby – jmenovitě Messenger, Instagram či WhatsApp. Poměrně fádní nápis tak bude obarvovat dle potřeby do duhové, světle modré či zelené. V aplikacích by se mělo objevit v následujících týdnech.

Nové logo sestává pouze jednoduchého bezpatkového písma a již nevyužívá typického písmena f v modré barvě. Tu si sice v některých případech zachová, jedná se ale o světlejší tón, který již můžeme najít v redesignovaných mobilních aplikacích. Ten ostatně zamíří již brzy i na desktopy společně s příchodem nového rozhraní.

Klepněte pro větší obrázek 
Pohleďte – nové logo Facebooku.

Změnou chce sociální síť dát více najevo, že vlastní i jiné služby. Již dříve v tomto roce přejmenovala Instagram na „Instagram od Facebooku“, stejně jako WhatsApp. Nově se ale přímo v aplikacích ukáže i jejich logo, barevně sladěné se službou. Na Instagramu tak bude patřičně duhové apod.

Do jednotlivých služeb bude nasazeno v následujících týdnech, změna tak bude postupná.

Podívejte se, jak bude vypadat nový Facebook na počítačích:

Diskuze (23) Další článek: Čínská hackerská skupina útočila na vládní instituce. Zneužívala 2 roky starou bezpečnostní díru

Témata článku: Software, Internet, Instagram, WhatsApp, Facebook, Komunikace, Design, Logo, Messenger, Služba, Instagram a WhatsApp, Nové logo, Aplikace


Určitě si přečtěte

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 106

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

** Nejmodernější český železniční tunel je prošpikovaný technologiemi ** Za tři tisíce koupíte počítač, který je překoná ** Seznamte se s Nvidia Jetson Nano

Jakub Čížek | 50


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky