EXPERT & PARTNER pro Philips ČR

Společnost EXPERT & PARTNER engineering zvítězila ve výběrovém řízení vypsaném společností Philips ČR na nové řešení komunikační infrastruktury pro provoz informačního systém.

Společnost EXPERT & PARTNER engineering (EPe) zvítězila ve výběrovém řízení vypsaném společností Philips ČR na nové řešení komunikační infrastruktury pro provoz informačního systému. V průběhu realizace projektu připraví specialisté EPe ve spolupráci s odbornými pracovníky zadavatele projekt přechodu na nejmodernější komunikační technologii. Jako platforma pro nové řešení byla vybrána technologie společnosti CISCO. Samotná realizace projektu bude prováděna tak, aby nebyl narušen provoz žádného

z modulů stávajícího informačního systému. Cílem partnerské spolupráce EPe a PHILIPS ČR je realizace řešení, které zvýší bezpečnost, spolehlivost a výkonnost komunikační infrastruktury a vytvoří podmínky pro další rozvoj informační podpory obchodních záměrů společnosti PHILIPS ČR.

 

 

 

 

Základní údaje o Expert & partner engineering

 

Společnost Expert & partner engineering byla založena v roce 1991 a nyní se řadí

k největším společnostem poskytujícím profesionální služby v oblasti informačních technologií se zaměřením především na konzultace v oblasti strategie využití IT/IS

a bezpečnosti IT včetně projektového řízení a na komplexní projekty obsahující ERP, CRM, e-business nebo outsourcing.

 

V roce 2000 společnost EXPERT & PARTNER engineering úspěšně zakončila jednání

o vstupu finančního partnera. Do společnosti investoval fond rozvojového kapitálu

Czech Direct Equity Fund (CDEF), mezi jehož institucionální investory patří mimo jiné Evropská banka pro obnovu a rozvoj, Bank Austria Creditanstalt či Alliance Capital.

CDEF je řízen a spravován českou manažerskou společností CDA.

 

Prioritou Expert & partner engineering je a bude i nadále upevňování vztahů

s klienty a obchodními partnery, založené na dlouhodobé spolupráci, kvalitě

a spolehlivosti. Vysokou kvalitu poskytovaných služeb potvrzuje nejen získání certifikátu ISO 9001:2000, ale také umístění na předních pozicích (10. místo mezi systémovými integrátory) v žebříčku TOP 100 IT společností za rok 2000, který připravil časopis COMPUTERWORLD.

 

K nejvýznamnějším klientům EPe se řadí Česká spořitelna, GE Capital Bank, Eurotel, Siemens, Glaverbel Czech, Makro ČR a SR, AŽD Praha,  Janka Radotín, Philips ČR, Československá obchodní banka, Český Mobil, Magistrát hl. m. Prahy a mnozí další.

Váš názor Další článek: EDS, s.r.o. poskytuje outsourcing SKF v České republice

Témata článku: Bezpečnost, Philips, Expert, Engineering

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Ochraňte svou techniku před zloději

Testy All-in-One PC a herních monitorů

Proč byste měli chtít HDR televizi

Svět leteckých simulátorů