Expandia oslavila sedmitisícího klienta

Další hranice padla. Klienty Expandia Banky je již sedm tisíc internetově založených lidí.
Další hranice padla. Klienty Expandia Banky je již sedm tisíc internetově založených lidí. Management Expandia Banky předpokládá, že do konce tohoto roku bude mít celkem dvacet tisíc účtů a tedy i adekvátní počet klientů (toto číslo bude ve skutečnosti menší, protože někteří klienti mají účtů více, např. termínované vklady). Pokud uvážíte, že se jedná o průměrně až nadprůměrně bonitní klienty, může Expandia jenom jásat.

Živě komentuje: Jenom v naší firmě Expandii propadla téměř polovina zaměstnanců včetně mě. Někteří nebyli spokojení se službami „kamenných“ bank, zejména České spořitelny, jiní, jako já, si založili účet hned v počátcích, už jenom kvůli nutkání vyzkoušet a otestovat vše nové. Zavedením Sim-Toolkitové aplikace, díky níž lze mít svůj účet přístupný i z mobilního telefonu Paegas, a dostupnosti pomocí krátkých textových zpráv (SMS), klasického telefonu a faxu, lze říci, máte bankovní služby k dispozici 24 hodin denně i když zrovna nesedíte na Internetu. Díky Expandia Bance tak získáváte novou možnost, jak pohodlně a efektivně manipulovat s penězi. A nejen to – banku máte na dosah ruky po celém světě (nebo alespoň tam, kde existuje přístup k Internetu nebo se nacházíte na území pokrytém celulární sítí).

Váš názor Další článek: Yahoo a GeoCities: docela jiný případ

Témata článku: Založený účet, Klient


Určitě si přečtěte

Nejlepší hardware: Skládáme nenáročnou sestavu i extrém na hry

Nejlepší hardware: Skládáme nenáročnou sestavu i extrém na hry

** Poradíme, jaký se teď vyplatí koupit hardware ** Procesory, desky, paměti, grafické karty... je z čeho vybírat ** Počítač ale nemusíte skládat, ukážeme i výhodné hotové počítače

Stanislav Janů | 7

Levný televizor místo drahého 4K HDR monitoru? Na co si musíte dát pozor

Levný televizor místo drahého 4K HDR monitoru? Na co si musíte dát pozor

** 43", 4K, 60 Hz a HDR k tomu za deset tisíc ** Televizor takových parametrů stojí téměř polovinu, co monitor ** Využití televize jako monitoru přináší řadu kompromisů, ale jde to

Tomáš Holčík | 55

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

** Máme eObčanku, máme čtečku, vyzkoušeli jsme přihlášení na weby úřadů. ** Objevily se drobné problémy, podařilo se nám je vyřešit. ** Používání eObčanky pro online identifikaci je velmi pohodlné.

Marek Lutonský | 37Aktuální číslo časopisu Computer

Nejlepší programy pro úpravu fotek zdarma

Externí disky pro zálohu dat

Velký test: herní notebooky

Srovnání 12 batohů