Expandia Banka spolupracuje s Vltavou

Díky spolupráci Expandia Banky a firmy Computer Press je nyní možné snadno a bezpečně platit po Internetu za nákup vybraný ve internetovém obchodě Vltava.
Díky spolupráci Expandia Banky a firmy Computer Press je nyní možné snadno a bezpečně platit po Internetu za nákup vybraný ve internetovém obchodě Vltava. Klientský systém EB, který umožňuje provádět platby po Internetu, zajišťuje finanční transakce bezpečnostními standardy EB a realizuje je v průběhu 5 minut.

Od dnešního dne má každý, kdo vlastní účet u Expandia Banky, možnost nejen nakupovat, ale i platit po Internetu za zboží vybrané v největším internetovém obchodě s knihami v České republice, v knihkupectví Vltava. Klient EB si na adrese http://vltava.cpress.cz vybere požadované zboží a jako způsob platby zvolí položku Převodem z účtu v Expandia Bance. Na základě tohoto výběru se mu zobrazí předvyplněný platební příkaz, který běžným způsobem potvrdí a odešle.

"Zahájení spolupráce s internetovým knihkupectvím Vltava je pouze počátkem našich aktivit v oblasti elektronického obchodování. Expandia Banka připravuje pro své klienty další rozšiřování služeb, které by jim měly umožnit a usnadnit život v "internetovém světě”. Námi připravený platební styk je ovšem vhodný nejen pro elektronickou komerci, ale všude tam, kde si dvě strany, které spolu obchodují, potřebují rychle a prokazatelně zaplatit,” uvedl Pavel Čech, ředitel divize pro strategii a rozvoj Expandia Banky.

Usnadněním platebního styku při nákupech v internetovém knihkupectví Vltava se Expandia Banka stala aktivním účastníkem v oblasti elektronického obchodování. Doplňuje tak svou roli finančního ústavu nabízejícího bankovní služby postřednictvím telefonu, faxu a především Internetu. Expandia Banka je jedinou bankou v ČR zaměřující se výhradně na poskytování služeb přímého bankovnictví a je průkopníkem ve využívání nejnovějších informačních technologií v oblasti bankovnictví. Své služby, které jsou určeny zejména pro lidi vyznačující se aktivním a moderním způsobem života, nabízí EB od počátku letošního května.

Váš názor Další článek: Vývojový nástroj Delphi 4 přichází na český trh

Témata článku: Banka, Vybraná oblast, Bank, Internetová banka, Běžná platba, Požadované zboží, Ban, Banky, Připravená strategie, Běžný převod, VLT


Určitě si přečtěte

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

** Domácí 3D tisk je dnes už finančně dostupný prakticky všem ** Lacinou tiskárnu pořídíte za pár tisíc korun ** Jak vlastně tisk probíhá a jak navrhnout, co vytisknout

Jakub Čížek | 66

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

** Co dělat s vysloužilým chytrým telefonem? Neházejte ho do koše! ** Našli jsme pro vás deset možností, jak ho prakticky využít ** I stará zařízení tak mohou být užitečná

Karel Kilián | 47

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

** Klasický počítač bezchybně zpracuje bit po bitu dat ** Mozek si realitu naopak spíše představuje a chybuje ** Teď se tím baví internet u další optické iluze

Jakub Čížek | 33Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF