Expandia Banka spolupracuje s Vltavou

Díky spolupráci Expandia Banky a firmy Computer Press je nyní možné snadno a bezpečně platit po Internetu za nákup vybraný ve internetovém obchodě Vltava.
Díky spolupráci Expandia Banky a firmy Computer Press je nyní možné snadno a bezpečně platit po Internetu za nákup vybraný ve internetovém obchodě Vltava. Klientský systém EB, který umožňuje provádět platby po Internetu, zajišťuje finanční transakce bezpečnostními standardy EB a realizuje je v průběhu 5 minut.

Od dnešního dne má každý, kdo vlastní účet u Expandia Banky, možnost nejen nakupovat, ale i platit po Internetu za zboží vybrané v největším internetovém obchodě s knihami v České republice, v knihkupectví Vltava. Klient EB si na adrese http://vltava.cpress.cz vybere požadované zboží a jako způsob platby zvolí položku Převodem z účtu v Expandia Bance. Na základě tohoto výběru se mu zobrazí předvyplněný platební příkaz, který běžným způsobem potvrdí a odešle.

"Zahájení spolupráce s internetovým knihkupectvím Vltava je pouze počátkem našich aktivit v oblasti elektronického obchodování. Expandia Banka připravuje pro své klienty další rozšiřování služeb, které by jim měly umožnit a usnadnit život v "internetovém světě”. Námi připravený platební styk je ovšem vhodný nejen pro elektronickou komerci, ale všude tam, kde si dvě strany, které spolu obchodují, potřebují rychle a prokazatelně zaplatit,” uvedl Pavel Čech, ředitel divize pro strategii a rozvoj Expandia Banky.

Usnadněním platebního styku při nákupech v internetovém knihkupectví Vltava se Expandia Banka stala aktivním účastníkem v oblasti elektronického obchodování. Doplňuje tak svou roli finančního ústavu nabízejícího bankovní služby postřednictvím telefonu, faxu a především Internetu. Expandia Banka je jedinou bankou v ČR zaměřující se výhradně na poskytování služeb přímého bankovnictví a je průkopníkem ve využívání nejnovějších informačních technologií v oblasti bankovnictví. Své služby, které jsou určeny zejména pro lidi vyznačující se aktivním a moderním způsobem života, nabízí EB od počátku letošního května.

Váš názor Další článek: Vývojový nástroj Delphi 4 přichází na český trh

Témata článku: Banka, Vybraná oblast, Připravená strategie, Ban, Běžná platba, Běžný převod, Banky, VLT, Internetová banka, Bank, Spol, Požadované zboží


Určitě si přečtěte

Microsoft Defender je jeden z nejlepších antivirových programů, tvrdí výsledky AV-TESTu
Karel Kilián
Windows DefenderAntivirusWindows 10
26 užitečných rozšíření pro Chrome: Naučte prohlížeč nové věci

26 užitečných rozšíření pro Chrome: Naučte prohlížeč nové věci

** Prohlížeč Chrome obsahuje širokou škálu funkcí, neumí ale všechno ** Jeho schopnosti můžete rozšířit pomocí rozšíření ** Vybrali jsme pro vás zajímavé a užitečné doplňky

Karel Kilián | 44

Karel Kilián
Doplňky do prohlížečeChromeProhlížeče
Vážně dnes ještě někdo krade Adobe? Video můžete stříhat zdarma v Resolve a fotky i vektory zvládne Affinity

Vážně dnes ještě někdo krade Adobe? Video můžete stříhat zdarma v Resolve a fotky i vektory zvládne Affinity

** Kde jsou ty doby, kdy měl skoro každý doma Photoshop ** Photoshop a Premiere Pro od kamaráda nebo z warezu ** Dnes už to nemá smysl, existuje totiž hromada laciných alternativ

Jakub Čížek | 90

Jakub Čížek
Grafický editorStřih videa
Google spouští vlastní VPN a konkurenci se to vůbec nelíbí
Lukáš Václavík
SoukromíVPNGoogle
Google chystá funkci, která z chytrého Gmailu udělá hloupý Gmail
Lukáš Václavík
SoukromíGmailGoogle
CZ.NIC bezplatně naděluje USB/NFC klíče. Jak jej získat?
Lukáš Václavík
CZ.NICeGovernment

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5