Evohome – moderní, úsporná a komfortní regulace Honeywell Home

Proč se každý den vracet ze zaměstnání do studené domácnosti, proč každé ráno vstávat do vychladlých místností, a proč se po dovolené vracet do vymrzlého domu? Ano, každý šetříme energii na vytápění, kde se dá – nač ale platit zbytečně vysokou daň v podobě sníženého pohodlí?
Evohome – moderní, úsporná a komfortní regulace Honeywell Home

Za rozumný peníz hodně muziky

Zónový systém regulace vytápění evohome, výrobek Honeywell Home od společnosti Resideo dokáže zajistit oba zdánlivě protichůdné požadavky: komfortní domácí pohodu i snížení spotřeby – a to při zachování rozumné pořizovací ceny.

A co vlastně zónová regulace evohome přináší navíc, kde se berou ony proklamované úspory? Její působení můžeme rozdělit na tři základní funkce: nastavení požadované teploty je pro každou místnost individuální (v závislosti na charakteru a užívání místnosti), nastavené teploty místností se mění během dne automaticky podle časového programu, a celé vytápění je ovladatelné odkudkoli prostřednictvím mobilní aplikace.

Klepněte pro větší obrázek

Dokonale chránění před zneužitím

Společnost Resideo se svým širokým portfoliem výrobků Honeywell Home přitom není v oboru vzdáleného přístupu k systémům vytápění žádným nováčkem. V celosvětovém měřítku se v současné době může pochlubit třetím největším počtem připojených zákazníků, ovládajících své domovy prostřednictvím telefonu nebo PC. Servery, na které společnost Resideo připojuje výrobky pro domácnosti Honeywell Home, jsou vysoce zabezpečené, a data jsou dokonale chráněna před případným zneužitím. Při výpadku spojení domácnosti s internetem se není zapotřebí čehokoli obávat, systém nadále plní své funkce ve svém automatickém režimu.

Klepněte pro větší obrázek

Bezdrátové řešení

Celý systém evohome je koncipován jako bezdrátový, takže odpadá nutnost propojovat jednotlivé jeho prvky kabely. Instalace prvků, nastavení a uvedení systému do provozu je tak poměrně rychlou, snadnou, a nízko nákladnou záležitostí. Široká škála volitelných prvků umožňuje evohome využít k regulaci výkonu otopných těles, teplovodního podlahového vytápění, přímotopů či infrapanelů, případně i k ovládání centrálního zdroje tepla (např. kotle). Celkově zvládne ovládat až 12 místností, každou z nich v individuálním časovém programu.

Klepněte pro větší obrázek

Intuitivní ovládaní v češtině

Běžné každodenní ovládání systému evohome je velice intuitivní a kompletně v českém jazyce - jak na lokální úrovni, tak při vzdáleném přístupu – a zvládne jej i laik. Provedení měřících a ovládacích prvků je důrazně zaměřeno na design, takže neudělají ostudu ani v pečlivě laděném interiéru. Vzhledem k obecnému trendu vzrůstajících cen energií všeho druhu nabývá účinnost systému regulace vytápění domů a bytů na významu – tak proč si při rozhodnutí o rozumné investici neudělat také trochu radosti?

Další článek: HP Spectre x360 13: nové konvertibilní notebooky s procesory Ice Lake a 4K OLED displejem


Určitě si přečtěte

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 26

Pojďme programovat elektroniku: Postavíme bezpečnostní systém za 30 Kč

Pojďme programovat elektroniku: Postavíme bezpečnostní systém za 30 Kč

** Před pár týdny jste si mohli v akci koupit Wi-Fi desku za jeden dolar ** Nám už TTGO T-Display dorazila do redakce ** Připojíme k ní jazýčkový kontakt a vyrobíme bezpečnostní systém

Jakub Čížek | 30

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

** Microsoft aktualizuje Windows 10 dvakrát ročně ** Jenže praktických novinek už není tolik jako dříve ** Poslali jste nám skoro 300 tipů, co by se měly Desítky ještě naučit

Jakub Čížek | 138

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF