EVGA: když chcete to nejlepší

Společnost EVGA je předním partnerem firmy nVidia, možná i proto produkty s nálepkou EVGA patří k těm nejvyhledávanějším.
EVGA: když chcete to nejlepší

Společnost EVGA není v českých krajích až tak příliš známa jako například výrobci ASUS, MSI či DFI. To ale rozhodně neznamená, že její produkty jsou jakkoliv nekvalitní, ba naopak. Tato firma je jedničkou amerického trhu, přičemž její výrobky patří k těm nejkvalitnějším, jaké se dají v současné době obstarat. Svou exkluzivitu si tato firma zajišťuje především přímým a preferovaným partnerstvím se společností nVidia. A samozřejmě také kvalitou svých výrobků, která je ověřena jak tisíci spokojenými zákazníky, tak prestižními oceněními jejich výrobků desítkami magazínů a webových portálů s IT tématikou. Jmenujme alespoň nejprestižnější ocenění webovými portály Guru3D.com Motherboards.org, Bit-tech.net a AnandTech.com. A pro koho jsou výrobky s logem EVGA určeny? Pro všechny, jež preferují vysoký výkon, nejnovější technologie a dobrý poměr cena / výkon. Ať už se jedná o vysoký výkon herního počítače, či stanice ve firemním nasazení, na své si přijdou opravdu všichni uživatelé, kteří touží po opravdové kvalitě.

Klepněte pro větší obrázek
Grafická karta EVGA e-GeForce 8800 Ultra ACS3 768MB.

Výrobky vysoké kvality i dobré pověsti z produkce společnosti EVGA se konečně dostávají na český trh, a to především díky firmě Czech Computer. Společnost Czech Computer je totiž exkluzivním distributorem grafických karet a základních desek této prestižní značky pro celou Českou republiku. Zároveň je potěšující, že se opravdu nejedná o pouhé přidání produktů do ceníků – široká škála grafických karet a základních desek s nálepkou EVGA je naskladněna v kamenných obchodech a čeká již jen na vaše vyzvednutí. Vybírat můžete například mezi vyhledávanou kartouEVGA e-GeForce 8800 GT 512MBs nejlepším poměrem ceny ku výkonu, ke které navíc dostanete oblíbenou kultovní hru Crysis zcela zdarma, či high-endovou grafickou jednotkou EVGA e-GeForce 8800 Ultra ACS3 768MB, jež je v současnosti jednou z nejvýkonnějších grafických karet, které můžete vůbec sehnat. Na své si však přijdou také uživatelé, toužící po kvalitní základní desce s obstojným dílenským zpracováním. Krásným příkladem toho může být základní deska EVGA nForce 650i Ultra 775 T1, jež zaujme především velice zajímavou cenou. Kompletní nabídku výrobků s logem společnosti EVGA pod záštitou firmy Czech Computer naleznete zde.

Klepněte pro větší obrázek 
Základní deska EVGA nForce 650i Ultra 775 T1.

O společnosti Czech Computer:

Společnost Czech Computer je dynamicky se rozvíjející firma, orientující se především na prodej výpočetní techniky zákazníkům nejen z řad domácích uživatelů, malých a středních firem, ale i velkých společností a zákazníkům z oblasti školství. Zaměřuje se na zákazníky - nadšence, pro které je počítač koníček. Velmi významnou skupinou zákazníků jsou hráči PC her. Tato firma však přesně dokáže vyhovět i požadavkům zákazníků, kteří se v počítačích příliš neorientují. Působení společnosti Czech Computer sahá až do roku 1998. Krom řady spokojených zákazníků, se tato firma pochlubí také řadou prestižních ocenění a certifikátů. Jmenujme alespoň opětovné získání ceny Křišťálová Lupa - cena českého internetu (2006, 2007).

Další článek: Nahrávejte si automaticky své Skype hovory

Témata článku: EVGA, Vysoká kvalita, Crysis 2, Nejlepší, Crysis, Vysoký výkon, Výrobek, Vysoká cena, Crysis 3, Opětovné získání, Msi notebook na Mall.cz