.eu doména za 49 Kč a webové stránky zdarma

(inzerce) Webové stránky za bezkonkurenční cenu včetně domény teď může mít opravdu každý!

Společnost ZONER software připravila svěží jarní balíček .eu domény s webem zdarma. K nově registrovaným .eu doménám nyní všichni dostanou redakční systém inPage pro tvorbu stránek úplně zadarmo.

inPage - web snadno, rychle a s doménou

inPage je moderní systém pro snadné vytvoření a správu webových stránek včetně e-mailu a registrace vlastní i firemní domény. Kromě výběru z desítek šablon vzhledu a různých motivů nabízí vlastní e-mail nebo plnohodnotný e-shop.

Klepněte pro větší obrázek
Stránky vytvořené v programu inPage

„Stály jsme před rozhodnutím, kde koupit doménu a kde si zřídit webhosting. Vyzkoušela jsem asi 5 demo verzí od různých firem. inPage mi od začátku nabídla širokou škálu možností.“ Bára Jandová, www.fi-to.cz

Pro firmy a drobné živnostníky jsou webové stránky důležitou podmínkou získávání nových zakázek a výraznou výhodou před konkurencí. Mohou totiž přinést nové zákazníky a zvýšit tržby.

Nyní mají všichni podnikatelé, firmy, blogeři i jednotlivci šanci mít k vlastní .eu doméně redakční systém inPage zdarma. To vše za bezkonkurenční cenu 49 Kč.


 

Co získáte za 49 Kč*

  • vlastní .eu doménu na 1 rok
  • redakční systém inPage pro tvorbu stránek na 1 rok
  • vlastní e-mailovou adresu
  • mnoho kombinací vzhledu z připravených šablon
  • možnost vytvoření moderního e-shopu

Klepněte pro větší obrázek

Webové stránky za 5 minut

Práci s inPage zvládne opravdu každý. Vytvoření i úprava www stránek je jednoduchá a zvládnou ji i naprostí začátečníci bez znalosti programování. Navíc vám s prvními kroky pomůže jednoduchý průvodce, díky kterému jsou webové stránky hotové za pár minut. Vyzkoušet všechny funkce inPage si můžete nezávazně v demo verzi.

Jednou z hlavních výhod programu inPage je jednoduché vkládání obsahu. Stránky si jednoduše upravíte jako v běžném textovém editoru – například MS Word. Vše se hned po potvrzení úprav nahraje přímo na webové stránky. Pokud jste pokročilejší uživatelé, jistě uvítáte možnost kompletní úpravy kaskádových stylů CSS nebo podporu SEO pro vyhledávače (např. Seznam.cz, Google.com).

S doménou .eu se mezi konkurenty neztratíte

Klepněte pro větší obrázekS redakčním systémem inPage získáte velmi populární evropskou doménou .eu. Hodí se nejen pro firmy, které obchodně cílí na více než 1 evropskou zemi, ale může být vhodnou variantou k doméně .cz. Její výhodou je také možnost diakritiky (což česká doména neumožňuje) a mnoho volných názvů.

Veškeré informace o programu inPage s doménou .eu naleznete na stránkách www.inpage.cz, nebo se můžete obrátit na zákaznickou podporu společnosti ZONER software, tel. 603 196 637, e-mail admin@zoner.cz.

*Ceny uvedené v článku jsou bez DPH. Každý další rok se hradí za webové stránky ve variantě inPage Standard (včetně domény) 1.200 Kč bez DPH.

Klepněte pro větší obrázek

Další článek: Úspěšný Red Hat a nejhorší počítač s Linuxem

Témata článku: Evropská unie, Doména, Snadné vytvoření, Připravená šablona, Kaskádový styl, Volná tvorba, Str, , Připravený průvodce, Admin, Webová varianta, Česká doména, Jednoduchý průvodce


Určitě si přečtěte

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

** Hardware současných laptopů už tak rychle nestárne ** Tedy až na baterie – ty umírají děsivou rychlostí ** Ve Windows to můžete sledovat skoro v přímém přenosu

Jakub Čížek | 69

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

** Jak uložit elektřinu z fotovoltaiky a větrných turbín ** Pomohou třeba staré autobaterie, nebo setrvačníky ** A pak tu jsou bizarní gravitační akumulátory velikosti mrakodrapu

Jakub Čížek | 252

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 11

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

** Google představil nový kvantový čip s 53 qubity ** Oznámil, že díky němu lidstvo poprvé dosáhlo kvantové nadvlády ** IBM toto tvrzení zlehčuje

Karel Javůrek | 16

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 65Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu