.eu doména za 49 Kč a webové stránky zdarma

(inzerce) Webové stránky za bezkonkurenční cenu včetně domény teď může mít opravdu každý!

Společnost ZONER software připravila svěží jarní balíček .eu domény s webem zdarma. K nově registrovaným .eu doménám nyní všichni dostanou redakční systém inPage pro tvorbu stránek úplně zadarmo.

inPage - web snadno, rychle a s doménou

inPage je moderní systém pro snadné vytvoření a správu webových stránek včetně e-mailu a registrace vlastní i firemní domény. Kromě výběru z desítek šablon vzhledu a různých motivů nabízí vlastní e-mail nebo plnohodnotný e-shop.

Klepněte pro větší obrázek
Stránky vytvořené v programu inPage

„Stály jsme před rozhodnutím, kde koupit doménu a kde si zřídit webhosting. Vyzkoušela jsem asi 5 demo verzí od různých firem. inPage mi od začátku nabídla širokou škálu možností.“ Bára Jandová, www.fi-to.cz

Pro firmy a drobné živnostníky jsou webové stránky důležitou podmínkou získávání nových zakázek a výraznou výhodou před konkurencí. Mohou totiž přinést nové zákazníky a zvýšit tržby.

Nyní mají všichni podnikatelé, firmy, blogeři i jednotlivci šanci mít k vlastní .eu doméně redakční systém inPage zdarma. To vše za bezkonkurenční cenu 49 Kč.


 

Co získáte za 49 Kč*

  • vlastní .eu doménu na 1 rok
  • redakční systém inPage pro tvorbu stránek na 1 rok
  • vlastní e-mailovou adresu
  • mnoho kombinací vzhledu z připravených šablon
  • možnost vytvoření moderního e-shopu

Klepněte pro větší obrázek

Webové stránky za 5 minut

Práci s inPage zvládne opravdu každý. Vytvoření i úprava www stránek je jednoduchá a zvládnou ji i naprostí začátečníci bez znalosti programování. Navíc vám s prvními kroky pomůže jednoduchý průvodce, díky kterému jsou webové stránky hotové za pár minut. Vyzkoušet všechny funkce inPage si můžete nezávazně v demo verzi.

Jednou z hlavních výhod programu inPage je jednoduché vkládání obsahu. Stránky si jednoduše upravíte jako v běžném textovém editoru – například MS Word. Vše se hned po potvrzení úprav nahraje přímo na webové stránky. Pokud jste pokročilejší uživatelé, jistě uvítáte možnost kompletní úpravy kaskádových stylů CSS nebo podporu SEO pro vyhledávače (např. Seznam.cz, Google.com).

S doménou .eu se mezi konkurenty neztratíte

Klepněte pro větší obrázekS redakčním systémem inPage získáte velmi populární evropskou doménou .eu. Hodí se nejen pro firmy, které obchodně cílí na více než 1 evropskou zemi, ale může být vhodnou variantou k doméně .cz. Její výhodou je také možnost diakritiky (což česká doména neumožňuje) a mnoho volných názvů.

Veškeré informace o programu inPage s doménou .eu naleznete na stránkách www.inpage.cz, nebo se můžete obrátit na zákaznickou podporu společnosti ZONER software, tel. 603 196 637, e-mail admin@zoner.cz.

*Ceny uvedené v článku jsou bez DPH. Každý další rok se hradí za webové stránky ve variantě inPage Standard (včetně domény) 1.200 Kč bez DPH.

Klepněte pro větší obrázek

Další článek: Úspěšný Red Hat a nejhorší počítač s Linuxem

Témata článku: Evropská unie, Doména, Webová varianta, Jednoduchý průvodce, Str, Stráň, Připravená šablona, Česká doména, Připravený průvodce, Kaskádový styl, , DOM, Snadné vytvoření, Admin, Volná tvorba

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu