Ericsson s podporou formátu MP3

Výrobce mobilních telefonů Ericsson se chystá vstoupit na trh s mobilními telefony podporujícími MP3.
Nově chystané mobilní telefony od švédské společnosti Ericsson budou s podporou formátu MP3 a dalších užitečných věciček. Na nedávné výstavě Comdex Ericsson předvedl mobilní telefony nové generace s plnou podporou přístupu na Internet, přístupem na www stránky a možností přehrávání MP3 nahrávek. Nový model Ericssonu má obsahovat digitální MP3 player, FM rádio a přídavnou speciální klávesnici na rychlejší komunikaci. Ve vývoji je také nový modulární systém Bluetooth, který bude plně spolupracovat s náhlavní soupravou. Podporovaný systém Bluetooth je speciálně koncipován pro mobilní telefony, přenosné PC a digitální orgranizéry.

Celý komplet je řešen systémem přídavných modulů. Každý modul bude obsahovat vlastní funkci (FM rádio, MP3 player) a bude jej možné provozovat nezávisle na sobě a odděleně od mobilního telefonu. Nový model Ericssonu bude na způsob malé kanceláře. Nebudou chybět takové funkce, jako je kalendář, organizér, adresář, podpora e-mailu a spousta dalších užitečných věcí, bez kterých se v dnešní době obejde jen málokdo.

Technologie mobilních telefonů se dostala už hodně daleko. Ericsson jde ale i nadále svou cestou a záměrně zvolil svoji vlastní technologii přídavných modulů. Na tomto systému je nově chystaný model od počátku založen. Hlavní nosnou částí nového mobilu je právě přehrávání formátu MP3.

Uvedený mobilní telefon s podporou formátu MP3 bude k dispozici v polovině roku 2000. Přehrávač nabídne 32 MB paměti s využitím klávesnice samotného telefonu. Přehrávač je koncipován tak, že jakmile začne mobilní telefon zvonit, přehrávač se automaticky vypne a přepne se do režimu mobilního telefonu. Nápad je to skvělý a zájem o takovýto telefon bude jistě obrovský. Cena zatím není známa, ale bude na úrovni luxusnějších mobilních telefonů.

Váš názor Další článek: Pořádek na prvním místě aneb My Personal Diary 2000

Témata článku: Internet, MP3, Formát, Mobilní telefony, Skvělá klávesnice, Plná kancelář, Ericsson, Podpora, Eric, Telefon, Eri, Klávesnice bluetooth, Podpor, Nový telefon, Komplet, Malé rádioAnatomie kybernetické apokalypsy krok za krokem. Co se v pondělí stalo ve Facebooku?

Anatomie kybernetické apokalypsy krok za krokem. Co se v pondělí stalo ve Facebooku?

** Včera odpoledne Facebook postihl rozsáhlý výpadek ** Tentokrát jej experti pečlivě zmapovali ** Projdeme si ho krok za krokem a vysvětlíme jednotlivé etapy

Jakub Čížek
VýpadekFacebookSociální sítě
Velký špatný. Windows 11 mohou snižovat výkon PC až o čtvrtinu. Hlavně kvůli bezpečnosti

Velký špatný. Windows 11 mohou snižovat výkon PC až o čtvrtinu. Hlavně kvůli bezpečnosti

** Výkon PC je ve Windows 11 nižší než ve Windows 10 ** Důvodem jsou chybějící optimalizace pro AMD a nový typ ochrany ** Realita je ale ještě trochu složitější

Lukáš Václavík
Windows 11Windows 10IntelAMD
9 nejlepších českých webů, kde lze stáhnout filmy a seriály

9 nejlepších českých webů, kde lze stáhnout filmy a seriály

** Když selžou legální zdroje, můžete se zkusit obrátit na služby pro stahování souborů ** Ulož.to není zdaleka jediné, které nabízí videoobsah ke stažení ** Konkurenční služby nabízí levnější placené účty

redakce
TipyHudba, filmy, seriályWeb
Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co nového se zase objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co nového se zase objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce
Mapy GoogleStreet View
Den D je tady, dnes vyšly Windows 11. Jak stáhnout instalační ISO?
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyMicrosoft
Jak zkrotit běžící procesy ve Windows? Našli jsme 7 nejlepších bezplatných nástrojů

Jak zkrotit běžící procesy ve Windows? Našli jsme 7 nejlepších bezplatných nástrojů

** V operačním systému Windows běží desítky procesů ** Pomocí k tomu určených nástrojů je můžete dostat pod kontrolu ** Našli jsme 7 nejlepších bezplatných aplikací

Karel Kilián
TipyNejlepší programyWindows