Software | Hry

Epic Games Store chce dohnat Steam. Tyhle funkce jsou na cestě

Herní obchod Epicu ani rok a půl po spuštění nemá všechny funkce, které nabízí konkurenční Steam a které by si přáli fanoušci. Ještě letos se však podle oficiální roadmapy dočká důležitých aktualizací.

V nejbližších měsících dorazí achievementy a podpora modů rozšiřujících hry. Samotný obchod pak zobrazí trendy (nejpopulárnější hry) a v detailu titulů budou přehledněji zobrazena dostupná DLC.

Dále se změní systémy placení, resp. vrácení plateb. Hry bude možné kupovat z kreditu či fakturací u mobilních operátorů a balíčky dynamicky změní cenu podle toho, pokud už některý z přibalených titulů máte. A kdybyste s nákupem nebyli spokojení, tak se můžete těšit na automatickou refundaci bez nutnosti nejdříve kontaktovat podporu. Hry lze stejně jako na Steamu vrátit do 14 dní od nákupu, avšak jen v případě, pokud jste je nehráli déle než dvě hodiny.

Epic Games Store má v roadmapě i sloupec Future Development, tam řadí funkce, které dorazí minimálně za půl roku. Co je v plánu?

  • Nové metody plateb a podpora dalších měn.
  • Možnost hry koupit a darovat.
  • Nákupní košík pro hromadný nákup her.
  • Uživatelské recenze.
  • Přepracované sociální funkce (včetně seznamu přátel).
  • Sledování novinek ve hrách a jejich vývoji.
  • Aplikace pro Android.

Epic Games Store během prvního roku provozu získal již 108 milionů uživatelů a utržil 680 milionů dolarů. Hráče láká na exkluzivní tituly a dárky, pravidelně totiž rozdává jednu či dvě hry týdně.

Diskuze (24) Další článek: Testy čtyřjader Ryzen 3 3100 a 3300X: když je nové AMD výhodnější než Intel z bazaru

Témata článku: Software, Android, Hry, Steam, Epic Games, Trello, Achievementy, DLC, Nákup, Epic, Platba, Funkce, Vrácení, Epic Games Store, EPI, Software na Heureka.czPřekládáme doménu na IP adresu krok za krokem a už chápeme, jak by mohlo Rusko přijít o internet

Překládáme doménu na IP adresu krok za krokem a už chápeme, jak by mohlo Rusko přijít o internet

** Jedním z klíčových systémů na internetu je DNS ** Stará se o překlad doménového jména na koncovou IP adresu ** Dnes si ten překlad vyzkoušíme krok za krokem

Jakub Čížek
DNSTechnologieInternet
Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co nového se zase objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co nového se zase objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce
Mapy GoogleStreet View
Ušetříte za data. Návod, jak na YouTube poslouchat jen zvuk

Ušetříte za data. Návod, jak na YouTube poslouchat jen zvuk

Na YouTube existuje spousta videí, u kterých stačí pouze poslouchat zvuk. Zásadně se tím sníží objem přenesených dat.

Jiří Kuruc
YouTubeTipy
Jak stáhnout video z Youtube: 10 nejlepších nástrojů

Jak stáhnout video z Youtube: 10 nejlepších nástrojů

** Vybrali jsme deset nejlepších nástrojů pro stahování videa z YouTube ** Můžete si vybrat, jestli chcete aplikaci, doplněk do browseru nebo webovou službu ** Videa z YouTube poté můžete sledovat offline

Karel KiliánStanislav Janů
TipyNejlepší programy
Ruský notebook je přesně tak hrozný, jak si představujete

Ruský notebook je přesně tak hrozný, jak si představujete

** Letos se začne prodávat první ruský notebook Bitblaze Titan ** Neohromí výkonem ani výbavou, nýbrž svou neotesaností ** A stejně nakonec není tak ruský, jak se tváří

Lukáš Václavík
RuskoNotebooky
Jak zrcadlit obrazovku mobilu a počítače do televize

Jak zrcadlit obrazovku mobilu a počítače do televize

Ať už se chcete pochlubit fotkami z dovolené na velké obrazovce, nebo si přehrát video uložené na disku počítače, neobejdete se bez zrcadlení obrazovky. Ve výchozím stavu jej podporuje Windows i Android.

Stanislav Janů
NávodyTelevizeWindows