Twitter

Aktualizováno: Elon Musk odchází z Twitteru. Má přitom 29,1 milionu followerů

Aktualizováno 4.11.: Buď to byl od Elona Muska vtípek, nebo si to rozmyslel, ale své tři předchozí twíty o odchodu smazal a na Twitter nyní přispěl standardním příspěvkem o SpaceX. 


Elon Musk právě překvapil trojicí twítů, které nelze chápat jinak, než že přestává používat Twitter. Už dříve odešel i se svými stránkami z Facebooku, ale u Twitteru  je jeho aktuální počínání překvapující. Na síti byl doposud velmi aktivní a vypadalo to, že ho baví a je mu i užitečným nástrojem pro šíření informací.

Klepněte pro větší obrázek
Twíty Elona Maska, které nelze asi chápat jinak, než že na Twitteru končí

Začalo to stručným twítem: „Nejsem si jistý dobrotou Twitteru.“ Po pár minutách následoval twít: „Reddit stále vypadá dobře.“ A sérii po dalších několika minutách zakončilo oznámení: „Budu offline.“ 

Uvidíme, jak dlouho to šéfovi Tesly a SpaceX vydrží. Je ale pravděpodobné, že se podobně jako v případě Facebooku stáhne i z Twitteru natrvalo. Jak ale vidno, bez veřejné komunikace nechce zůstat a své myšlenky bude dále publikovat na Redditu. 

Elon Musk blíže neobjasnil, co mu na Twitteru začalo vadit. Čerstvou novinkou je oznámení, že Twitter nehodlá publikovat politické reklamy, ovšem to je vnímáno spíše jako pozitivní zpráva. Možná si ale Elon Musk prostě jen uvědomil, že si už několikrát v minulosti unáhleným twítnutím pěkně  zavařil a bezpečnější bude Twitter opustit. Svůj účet ale zatím nesmazal. 

Diskuze (11) Další článek: AMD snížilo cenu grafických karet Radeon RX 590, cena spadla pod pět tisíc korun

Témata článku: Facebook, Twitter, Elon Musk, SpaceX, Reddit, Síť, Oznámení, Tesla, Follower


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 28

Bývalý zaměstnanec Nokie vysvětluje, proč telefony s Windows Phone neuspěly

Bývalý zaměstnanec Nokie vysvětluje, proč telefony s Windows Phone neuspěly

** Za neúspěchem Microsoftu v mobilech stojí i Windows 8 ** Microsoft pozdě naskočil do rozjetého vlaku ** Uživatelé neměli zásadní důvody, proč přejít

Karel Kilián | 138


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky