Twitter

Aktualizováno: Elon Musk odchází z Twitteru. Má přitom 29,1 milionu followerů

Aktualizováno 4.11.: Buď to byl od Elona Muska vtípek, nebo si to rozmyslel, ale své tři předchozí twíty o odchodu smazal a na Twitter nyní přispěl standardním příspěvkem o SpaceX. 


Elon Musk právě překvapil trojicí twítů, které nelze chápat jinak, než že přestává používat Twitter. Už dříve odešel i se svými stránkami z Facebooku, ale u Twitteru  je jeho aktuální počínání překvapující. Na síti byl doposud velmi aktivní a vypadalo to, že ho baví a je mu i užitečným nástrojem pro šíření informací.

Klepněte pro větší obrázek
Twíty Elona Maska, které nelze asi chápat jinak, než že na Twitteru končí

Začalo to stručným twítem: „Nejsem si jistý dobrotou Twitteru.“ Po pár minutách následoval twít: „Reddit stále vypadá dobře.“ A sérii po dalších několika minutách zakončilo oznámení: „Budu offline.“ 

Uvidíme, jak dlouho to šéfovi Tesly a SpaceX vydrží. Je ale pravděpodobné, že se podobně jako v případě Facebooku stáhne i z Twitteru natrvalo. Jak ale vidno, bez veřejné komunikace nechce zůstat a své myšlenky bude dále publikovat na Redditu. 

Elon Musk blíže neobjasnil, co mu na Twitteru začalo vadit. Čerstvou novinkou je oznámení, že Twitter nehodlá publikovat politické reklamy, ovšem to je vnímáno spíše jako pozitivní zpráva. Možná si ale Elon Musk prostě jen uvědomil, že si už několikrát v minulosti unáhleným twítnutím pěkně  zavařil a bezpečnější bude Twitter opustit. Svůj účet ale zatím nesmazal. 

Diskuze (11) Další článek: AMD snížilo cenu grafických karet Radeon RX 590, cena spadla pod pět tisíc korun

Témata článku: Facebook, Twitter, Elon Musk, SpaceX, Reddit, Tesla, Follower, Oznámení, Síť

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky