Elektronkové reproduktory a nejrychlejší opteronový server

V rohu pavilonu V je schován stánek Fox Computers, který slouží také jako stánek AMD a nVidie, k vidění tam tak jsou nejen vyladěné sestavy Foxu, k vidění je i několik zajímavých produktových novinek.

Na stánku najdete novinky nVidia a AMD, o kterých se ještě nemůže veřejně psát, V případě AMD půjde o rychlý procesor (o co jiného, že :) a u nVidie o novinku mimo oblast grafických karet (také snadno uhodnete). Každopádně příští týden bude možné říci více.

Klepněte pro větší obrázek 

I to, co můžeme říci, je ale zajímavé. Sice mimo svět procesorů a grafických karet, ale reproduktorů. Najdete tu totiž zajímavé počítačové reproduktory s integrovaným elektronkovým zesilovačem. Reproduktory jsou napájeny poctivým síťovým přívodem jako do počítače a elektronky jsou patřičně nažhavené. Pochopitelně to nebude levné a i spotřeba nebude zanedbatelná, rozhodně to ale vypadá dobře.

Klepněte pro větší obrázek

Fanoušci klasické počítačové rychlosti zde najdou čtyřprocesorový server vybavený procesory Opteron 850. Jeho rychlostní možnosti jsou prezentovány na 64bitovém Linuxu, spíše jde ale o pěkný pohled do útrob počítače.

Diskuze (45) Další článek: TOP žebříček bezpečnostních chyb za rok 2004

Témata článku: Sestavy, Reproduktory, Fox, Vybavený server, Zesilovače, Reproduktor


Určitě si přečtěte

Nový iPhone a další novinky Applu: sledujte, na co se zase budou stát fronty

Nový iPhone a další novinky Applu: sledujte, na co se zase budou stát fronty

** Apple dnes představuje nové produkty v čele s novými iPhony ** Nemusí zůstat jen u telefonů, čekají se i další novinky ** Úvodní přednáška začíná v 19:00 našeho času

David Polesný | 57

AMD vs. Intel+Nvidia: Stejný herní notebook, stejná cena. Který je lepší?

AMD vs. Intel+Nvidia: Stejný herní notebook, stejná cena. Který je lepší?

** Acer Predator Helios 500 je poctivý velký herní notebook ** platforma AMD zdatně konkuruje tandemu Intel+Nvidia ** Srovnání nevyznívá jednoznačně

Tomáš Holčík | 36