Elektronické licence přepisovacího softwaru v prodeji

(inzerce) NEWTON Dictate symbolizuje kvalitu automatického přepisu mluveného slova. S programem získáte i odborníka, na kterého se můžete v případě potřeby kdykoli obrátit.

Společnost NEWTON Technologies,a.s., která je výrobcem softwaru NEWTON Dictate 4, uvádí do prodeje elektronické licence tohoto unikátního nástroje pro tvorbu dokumentů.

Elektronická licence přepisovacího softwaru NEWTON Dictate 4 je určena především pro zákazníky, kteří upřednostňují technologie šetřící jejich čas i finance. Tito zákazníci mají na výběr ze dvou elektronických licencí softwaru NEWTON Dictate 4 Start (1.090,- Kč s DPH) a Business (11.990,- Kč s DPH).

667377259

Tento software, který byl uveden na trh v říjnu minulého roku, nabízí svým uživatelům hned několik funkcí výrazně usnadňujících tvorbu dokumentů. Kromě samotného převodu mluveného slova do textu, umožňuje software přepis již dříve pořízených audio záznamů z diktafonu, hlasové ovládání samotného programu či aplikací MS Word. Hlasem může uživatel nejen diktovat, ale i řídit proces tvorby textu (korektura a editace).

Verze START je určena především studentům, domácnostem a drobným podnikatelům. START umožňuje diktování běžných dokumentů s využitím odlehčeného obecného slovníku, díky kterému je možné program používat i na méně výkonných počítačích. Slovník lze libovolně editovat a přidávat vlastní slova a slovní spojení. 

154480039

Verze BUSINESS  přináší uživatelům robustní slovník pro diktování běžných podnikových textů, např. zápisů z jednání, obchodní korespondence, analýz, článků nebo posudků. Obsahuje také pokročilé funkce diktování do externích programů, rozpoznávání dříve pořízených nahrávek a kompletní hlasové ovládání vč. ovládání programu MS Word. 

Aby kvalita přepsaného textu dosáhla přesnosti až 98 %, je nezbytné dodržet pravidla správného diktování, ale zejména, k diktování použít kvalitní směrový mikrofon. Zákazník by tuto skutečnost neměl opomenout. Proto doporučujeme zhodnotit kvalitu vlastního mikrofonu, nebo si jej zakoupit na základě doporučeného příslušenství. 

596187906

Více o přepisovacím softwaru NEWTON Dictate 4 naleznete na www.diktovani.cz 

Další článek: Írán zablokoval přístup k Instagramu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,