Elektrický zubní kartáček s připojením na USB

V Japonsku není nic nemožné. Zatím se sice jedná jen o průzkum trhu, ale pokud se to ujme, tak si zuby bez nabootování nevyčistíte.
Elektrické zubní kartáčky jsou na našem trhu stále popelkou, v Japonsku jsou na tom ale už trochu jinak. V rámci hledání nových metod pro zaujmutí zákazníků jeden obchod upravil normální elektrický kartáček na USB verzi. Prodává jej v přepočtu za 320 Kč, tedy vcelku za babku. Brzy se po nich zaprášilo a další možná dorazí až za 24 dní, takže zas tak do Japonska nespěchejte. Více informací o kartáčku včetně fotek najdete na japonském webu Watch impress, pro mnohé bude asi lepší Altavistou přeložená verze, byť i tak není moc srozumitelná.

Zmiňovaný zubní kartáček nicméně nemá žádnou inteligenci, z USB si bere pouze napájení, je tedy ze stejné kategorie, jako různé USB lampičky či USB nabíječky mobilů. Přesto se jedná o zajímavý kousek, který ve vás jistě vybudí řadu nápadů, co dalšího by se dalo k USB připojit a jaké výhody by přinesl takový kartáček, pokud by připojení k USB využívalo i datovou komunikaci.

Diskuze (20) Další článek: Windows Media Player 9 v češtině

Témata článku: , , , , , ,