EDS, s.r.o. poskytuje outsourcing SKF v České republice

Společnost SKF uzavřela dohodu o poskytování informačních služeb a vývoj obchodních aplikací se společností EDS

PLANO, Texas a GÖTEBORG, Švédsko – Společnosti EDS a SKF oznámily uzavření sedmileté smlouvy, jejíž hodnota činí 105 miliónů dolarů ročně. Společnost SKF, přední světový dodavatel ložisek a těsnění, se dohodla se společností  EDS na poskytování informačních technologií a interních informačních služeb včetně vývoje obchodních aplikací.

Uvedená dohoda o outsourcingu informačních technologií je jedním z kroků, které společnost SKF podniká v rámci převodu aktivit, které nemusí vykonávat sama, na jiné firmy. Tento krok pomůže snížit náklady společnosti SKF. Zhruba 700 zaměstnanců SKF z oblasti IT v 85 místech z 39 zemí přejde do společnosti EDS.

 

 

 

Vzhledem k tomu, že společnost SKF má pobočku i v České republice, dotýká se tento globální kontrakt i naší země. EDS Česká republika tak v rámci outsourcingu převezme kompletní IT oddělení se všemi závazky, pohledávkami a rovněž IT odborníci SKF se stanou zaměstancemi EDS, s.r.o.

Technologická infrastruktura SKF zahrnuje střediskové počítače a prostředí pro zpracování dat středního rozsahu, stejně jako rozsáhlou dálkovou síť (WAN) a přibližně 14 000 stolních počítačů propojených mnoha lokálními sítěmi (LAN).

 

O společnosti EDS

Společnost EDS je vedoucí celosvětovou společností, která svým klientům pomáhá dosáhnout maximální výkonnosti v moderním digitálním světě a to poskytováním služeb a řešení strategie, implementace a hostingu. EDS spojuje nejlepší technologie světa a pomáhá svým klientům vyhrávat v digitální ekonomice. Pomáháme zákazníkům odstraňovat hranice, spolupracovat novými způsoby, upevnit důvěru jejich zákazníka a neustále hledat zdokonalení. Ve spolupráci s dceřinnou společností A.T. Kearney sloužíme nejvýznamnějším společnostem a vládním organizacím v přibližně 55 zemích celého světa. Vykázaný obrat EDS za rok 2000 činí 19,2 miliard USD. Akcie společnosti jsou obchodovány na burze v New Yorku (NYSE:EDS) a v Londýně. Více informací získáte na www.eds.com.

O společnosti SKF

SKF je předním světovým dodavatelem produktů, zákaznických řešení a služeb v oblasti valivých ložisek a těsnění. Snahy této skupiny v oblasti výzkumu a vývoje vedly k rostoucímu počtu inovací, které vytvořily nové standardy a nové produkty ve světě ložisek. SKF má 80 výrobních zařízení na celém světě. Se svými vlastními prodejními společnostmi v 70 zemích, jež podporuje zhruba 7 000 distributorů a prodejců na celém světě, elektronickým tržištěm a globálním distribučním systémem je SKF vždy blízko svým zákazníkům. SKF má 40 000 zaměstnanců a roční obrat činí zhruba 40 miliard SEK.

 

 

Témata článku: Střední rozsah, Nejlepší technologie, New York Times

Určitě si přečtěte

Země se jenom o vlásek vyhnula věčnému zmrznutí

Země se jenom o vlásek vyhnula věčnému zmrznutí

** Země po většinu doby své existence zmrzlá rozhodně nebyla ** Podle nového výzkumu tomu však unikla jen o vlásek ** Kdyby totiž byla jenom o 15 procent dále od Slunce, tak by prý kompletně celá zamrzla

Včera | Stanislav Mihulka | 9

CCleaner obsahuje softwarovou havěť! Tvůrcům se do kódu dostali hackeři

CCleaner obsahuje softwarovou havěť! Tvůrcům se do kódu dostali hackeři

** Masově oblíbený program pro softwarovou očistu Windows ovládli hackeři ** Narušení se podařilo zavčas odhalit, unikla jen data o počítačích uživatelů ** Je paradoxní, že CCleaner byl slabě zabezpečen, když jej letos koupil Avast

18.  9.  2017 | David Polesný | 45

Noční strana Venuše vydala další tajemství

Noční strana Venuše vydala další tajemství

18.  9.  2017 | Jiří Černý

Jak tankují bombardéry: Z létající benzinky šest kilometrů nad Českem

Jak tankují bombardéry: Z létající benzinky šest kilometrů nad Českem

** Bombardéry tankují z létající benzinky Boeing KC-135 Stratotanker ** Tu americké letectvo pro doplňování paliva jiných letounů ve vzduchu využívá už více jak půlstoletí ** Tankování probíhá přes speciální výsuvné čerpací rameno na zádi

17.  9.  2017 | Natoaktual.cz


Aktuální číslo časopisu Computer

Vyplatí se ještě těžit kryptoměny?

Velký test studentských notebooků

Test pěti levných soundbarů

Nejlepší chytré hodinky