Easy Album Manager – přehled ve všech MP3 nahrávkách

Pro nepořádníky v pravém slova smyslu je tu program Easy Album Manager, který snadno a rychle poslouží pro urovnání a pořádek v hudebních nahrávkách ve formátu MP3 na vašem disku.
Programů na správu a urovnání MP3 nahrávek je nepočítaně. Ted tu máme na řadě další z těch lepších a přehlednějších s názvem Easy Album Manager. Možná podle názvu vás hned napadne album na fotky, ale není tomu tam.

Podotýkám, že program je zcela zdarma a bez jakéhokoliv omezení, takže se nemusíte obávat nějakých překvapení ze strany programu. Po spuštění se otevře pracovní plocha rozvržená do několika částí. V horní se zobrazují samotné názvy alb, autorů, roku vydání a stylu hudby. Po odkliknutí jednotlivých alb se v dolní části plochy naopak zobrazují přímo názvy písniček s dalším popisem přímo z ID3 tagu. Abyste si takhle mohli rovnat a listovat v nahrávkách, je nutné vytvořit nový LIST. Program nabízí možnost výběru buď celého disku nebo jednotlivého adresáře, zde už záleží na vás. V tomto kroku lze dělat celou řadu zajímavých věcí, jako je vytváření playlistů, přejmenování souborů, poslech atd. Ve finální fázi výběru nahrávek program přepne do hlavní pracovní plochy, kde již listujete v samotných nahrávkách. Samozřejmostí je také možnost přehrávání, avšak zaponoví externího přehrávače (Winamp atd.)

Klepněte pro větší obrázek

Čím dále program zaujme a potěší? Zajímavostí je možnost filtrování jednotlivých alb či nahrávek a to podle zadaných kritérií. Zobrazují se jen dané písničky podle filtrovaného stylu skladeb, názvu autora, roku vydání atd. Pokud máte řádně setříděné nahrávky, můžete si je vyexportovat do textového souboru a použít jako seznam nahrávek, které máte. Jednotlivé listy lze samozřejmě ukládat a kdykoliv otevřít a různě editovat. K dispozici je i rozsáhlá nápověda, která je však přímo na internetu a pokud ji chcete použít, musíte se připojit.

Program je jednoduchý, snadný na obsluhu a určitě splní to, co od něj čekáte. Při mé práci pod Windows XP jsem nezaznamenal jakékoliv problémy. Samotný autor zaručuje bezproblémový chod pod Windows 95/9x/NT/2000 a XP. Program doporučuji vyzkoušet. Stáhnout si ho můžete zdarma na autorových stránkách. Velikost má něco kolem 800 kB.

Diskuze (2) Další článek: Nové produkty na bázi VoIP od Kerio Technologies

Témata článku: Windows, MP3, Písnička, Album, Jednotlivé fotky, Pracovní plocha, Alba, Pracovní fáze


Určitě si přečtěte

Musk pošle lidi na oblet Měsíce. Japonský podnikatel Maezawa vezme na cestu až osm umělců

Musk pošle lidi na oblet Měsíce. Japonský podnikatel Maezawa vezme na cestu až osm umělců

** SpaceX chce nejdříve v roce 2023 vyslat lidi na oblet Měsíce ** Hlavním pasažérem bude japonský podnikatel Jusaku Maezawa, který vezme na cestu až 8 umělců ** Pětidenní cesta proběhne v chystané lodi BFS

Petr Kubala | 14

Google má nové telefony, počítač a domácí displej. Česko je stále mimo

Google má nové telefony, počítač a domácí displej. Česko je stále mimo

** Google dnes představil novinky ** Dočkali jsme se nového telefonu Pixel 3, tabletopočítače a domácího displeje ** Rozšíření Google Assistenta do dalších zemí se bohužel nekoná

David Polesný | 45

Loopwheels znovu vymyslelo kolo. Místo drátů má v ráfcích kompozitové pružiny, které vylepší komfort jízdy

Loopwheels znovu vymyslelo kolo. Místo drátů má v ráfcích kompozitové pružiny, které vylepší komfort jízdy

** Proč vymýšlet kolo? Protože ho lze vymyslet lépe! ** Kola Loopwheels nabízejí integrované odpružení ** Cílem je poskytnout pohodlnější a klidnější jízdu

Karel Kilián | 14

Externí SSD se může hodit. Je rychlé, malé zvenku, velké uvnitř a cena už se snese

Externí SSD se může hodit. Je rychlé, malé zvenku, velké uvnitř a cena už se snese

** Vyzkoušeli jsme rychlé externí SSD Samsung T5 ** Externí SSD je lepší než flešky i velké plotnové disky, většímu rozšíření doposud bránila především cena ** Samsung T5 zvládne i chytré šifrování a připojení k mobilu

David Polesný | 27

Velká podzimní aktualizace: Co nového teď najdete ve Windows 10

Velká podzimní aktualizace: Co nového teď najdete ve Windows 10

** Microsoft se opět snaží spojit telefony a počítače. ** Místo velkých novinek se zaměřil spíše na drobná vylepšení. ** Vyhledávání je konečně použitelné a hledá téměř všude.

Vladislav Kluska | 78


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak vytvořit a spravovat vlastní web

Velký test herních klávesnic a DVB-T2 tunerů

Vše o formátu RAW

Vybíráme nejlepší základní desku