e-Vánoce přicházejí!

Nebudete letos kupovat dárky raději na Internetu?
Společnost IBM přichází s novým projektem, ke kterému se mohou připojit všichni elektroničtí obchodníci a který dozajista uvítají všichni elektroničtí zákazníci.

Společnost IBM u nás rozjela masivní reklamní kampaň na propagaci elektronického obchodování (a především svého produktu pro e-komerci), kterou nemohl nikdo přehlédnout. Však také mnohé firmy dodávající produkty či služby pro elektronické obchodování společnosti IBM za tuto kampaň blahořečí. V návaznosti na reklamní kampaň přichází nový projekt Vánoce98, za který, pokud se povede, budou firmě IBM blahořečit internetové obchody.

Byla zřízena adresa http://www.vanoce98.cz , na které bude postupně k dispozici seznam míst, kde se na Internetu dá nakupovat. Přihlásit se může každý, kdo takový obchod provozuje. Již nyní je registrace na uvedené adrese možná. Provozovatelé internetových obchodů, neváhejte.

Tento projekt, jehož se zúčastní i naše vydavatelství Computer Press jako mediální partner a sponzor, si klade za úkol zpopularizovat internetové nakupování právě v období Vánoc. Přihlášené obchody by měly být funkční, tj. mělo by být možné si zboží vybrat, objednat, zaplatit a zejména obdržet. V rámci tohoto projektu bude možno prodávat a nakupovat od poloviny listopadu až do konce ledna 1999. Samozřejmě, že naše obchody http://vltava.cpress.cz a http://ucho.cpress.cz nebudou chybět. Vedle organizátora akce, společnosti IBM, a již zmíněného mediálního partnera, vydavatelství Computer Press, je dalším sponzorem celého projektu společnost Deloitte & Touche/EDITEL.

Váš názor Další článek: Microsoft dva dny po dvoutisícové změně

Témata článku: Reklamní kampaň, Deloitte


Určitě si přečtěte

Nedávno detekovaná potulná planeta je ohromné magnetické monstrum

Nedávno detekovaná potulná planeta je ohromné magnetické monstrum

** Astronomové nedávno zaznamenali pozoruhodné prvenství ** Poprvé s radioteleskopem detekovali planetární objekt za hranicemi Sluneční soustavy ** Stejně tak poprvé změřili magnetické pole takové planety

Stanislav Mihulka | 6

Přichází revoluce v oblasti deodorantů!

Přichází revoluce v oblasti deodorantů!

** Britští vědci odhalili uzlový bod procesů, kterými vzniká nejpronikavější složka lidského tělesného pachu ** Nové generaci deodorantů by mohl dodat na síle cílený zásah do života malé skupinky kožních bakterií ** Podle některých vědců by to ale znamenalo zpřetrhat pouta mezi člověkem a mikrobem

Jaroslav Petr | 33

Musk pošle lidi na oblet Měsíce. Japonský podnikatel Maezawa vezme na cestu až osm umělců

Musk pošle lidi na oblet Měsíce. Japonský podnikatel Maezawa vezme na cestu až osm umělců

** SpaceX chce nejdříve v roce 2023 vyslat lidi na oblet Měsíce ** Hlavním pasažérem bude japonský podnikatel Jusaku Maezawa, který vezme na cestu až 8 umělců ** Pětidenní cesta proběhne v chystané lodi BFS

Petr Kubala | 14

Kde se bere elektřina v zásuvce? Poznejte 10 tajemství venkovních stožárů s dráty

Kde se bere elektřina v zásuvce? Poznejte 10 tajemství venkovních stožárů s dráty

Elektřina se vyrábí v elektrárnách, ale do zásuvek v našich domovech to pak má ještě hodně daleko. Dnes se na tuhle dlouhou cestu podíváme.

David Polesný | 81


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 13 grafických karet

Srovnání 7 dokovacích stanic s USB-C

Jak na perfektní noční fotografie

Kvalitní zdroje informací pro sebevzdělávání