e-Vánoce přicházejí!

Nebudete letos kupovat dárky raději na Internetu?
Společnost IBM přichází s novým projektem, ke kterému se mohou připojit všichni elektroničtí obchodníci a který dozajista uvítají všichni elektroničtí zákazníci.

Společnost IBM u nás rozjela masivní reklamní kampaň na propagaci elektronického obchodování (a především svého produktu pro e-komerci), kterou nemohl nikdo přehlédnout. Však také mnohé firmy dodávající produkty či služby pro elektronické obchodování společnosti IBM za tuto kampaň blahořečí. V návaznosti na reklamní kampaň přichází nový projekt Vánoce98, za který, pokud se povede, budou firmě IBM blahořečit internetové obchody.

Byla zřízena adresa http://www.vanoce98.cz , na které bude postupně k dispozici seznam míst, kde se na Internetu dá nakupovat. Přihlásit se může každý, kdo takový obchod provozuje. Již nyní je registrace na uvedené adrese možná. Provozovatelé internetových obchodů, neváhejte.

Tento projekt, jehož se zúčastní i naše vydavatelství Computer Press jako mediální partner a sponzor, si klade za úkol zpopularizovat internetové nakupování právě v období Vánoc. Přihlášené obchody by měly být funkční, tj. mělo by být možné si zboží vybrat, objednat, zaplatit a zejména obdržet. V rámci tohoto projektu bude možno prodávat a nakupovat od poloviny listopadu až do konce ledna 1999. Samozřejmě, že naše obchody http://vltava.cpress.cz a http://ucho.cpress.cz nebudou chybět. Vedle organizátora akce, společnosti IBM, a již zmíněného mediálního partnera, vydavatelství Computer Press, je dalším sponzorem celého projektu společnost Deloitte & Touche/EDITEL.

Váš názor Další článek: Microsoft dva dny po dvoutisícové změně

Témata článku: Deloitte, Reklamní kampaň

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Ochraňte svou techniku před zloději

Testy All-in-One PC a herních monitorů

Proč byste měli chtít HDR televizi

Svět leteckých simulátorů