Komunikace | E-mail

E-mailový klient Spark konečně přichází na Android. Chce nalákat uživatele končícího Inboxu

Google aktuálně vypíná nejen Google+, ale i svého e-mailového klienta Inbox. Gmail přitom nezískal všechny funkce z ukončené aplikace. Uživatele, kterým budou chybět, se nyní snaží posbírat mobilní klient Spark, který nově přichází i na Android.

Spark nabízí chytré třídění e-mailů podobně, jako měl Inbox od Googlu. Na domovské obrazovce vám tak vypíchne důležité nepřečtení e-maily, vytřídí newslettery a bokem dá připnuté zprávy. Tohle vše navíc zvládne z několika různých účtů, podporovaný je nejen Gmail, ale i Outlook, Yahoo a další.

Nechybí ani funkce jako odkládání e-mailů na později,různá upozornění či možnost naplánovat odeslání na konkrétní čas (to se nedávno naučil i Gmail). Zajímavostí je možnost vytvoření týmu, kdy více uživatelů může pracovat na jednom e-mailu či vést pod ním soukromou konverzaci. Zde už jsou ale limity pro používání zdarma, za více členů v týmu a pokročilejší funkce je nutné si připlatit.

Nevýhodou aplikace je každopádně její dostupnost. Prozatím byla dostupná pouze pro iOS a macOS, nyní se rozšiřuje na Android. Chybí ale pro počítače s Windows a webová verze, což značně limituje využití. Na mobilních telefonech ale nabízí velké množství přizpůsobení vzhledu a užitečné funkce navíc. Stahovat ji můžete z oficiálních stránek.

Mě ale bohužel, jakožto dlouholetého uživatele Inboxu, k přechodu nepřesvědčil.

Diskuze (10) Další článek: Po životě na Marsu by mohly pátrat speciální drony

Témata článku: Google, Internet, Android, Gmail, Mobilní aplikace, Yahoo, Outlook, Komunikace, E-mail, Inbox, Klient, E-mailový klient, Google+, Inbox od Googlu, Funkce, Spark, Uživatelé


Určitě si přečtěte

Avast analyzoval počítače uživatelů. K nabušeným superpočítačům mají daleko

Avast analyzoval počítače uživatelů. K nabušeným superpočítačům mají daleko

** Avast prošel telemetrická data od 163 milionů uživatelů ** Zjistil, jaký mají hardware a software ** Mašina průměrného uživatele má k ideálu daleko

Jakub Čížek | 130

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

** Máme eObčanku, máme čtečku, vyzkoušeli jsme přihlášení na weby úřadů. ** Objevily se drobné problémy, podařilo se nám je vyřešit. ** Používání eObčanky pro online identifikaci je velmi pohodlné.

Marek Lutonský | 37

Ve Windows se občas něco rozbije, načež vyskočí deprimující chybový dialog

Ve Windows se občas něco rozbije, načež vyskočí deprimující chybový dialog

** Jistě je zná každý z vás: chybové hlášky Windows ** Informují o chybě, ale často vlastně vůbec nic neřeknou ** Po 30 letech si toho v Redmondu konečně všimli

Jakub Čížek | 124Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 levných notebooků

Jak na digitalizaci fotek

Otestovali jsme chytré osobní váhy

Ohebné displeje: budoucnost či slepá cesta?