DVD/DivX přehrávač H&B DX-3220: charismatický low-end

H&B DX-3220 patří do kategorie levných přehrávačů, vesměs méně známých značek. Je to patrné z jeho vzhledu a dílenského zpracování, v pozitivním slova smyslu i z jeho ceny. Vyplatí se koupě tohoto přístroje?
DVD/DivX přehrávač H&B DX-3220: charismatický low-end

Související odkazy

Slovník
DVD

Katalog produktů
DVD DivX přehrávače

Narozdíl od konkurence za ním však stojí slušná podpora a vybočuje tak kromě výborného českého menu se spoustou nastavení i dalšími vlastnostmi, které jsou vlastní dražším, značkovým přístrojům. Například Dolby Pro Logic II, podporou DTS na analogových výstupech a progresivním obrazovým výstupem.

Design, ovládací prvky a provedení

Přístroj celkem běžných rozměrů není po vzhledové stránce nic extra. Displej již také známe z konkurenčních přehrávačů a řekl bych, že jeho informační hodnota je k ničemu, protože z větší vzdálenosti je velmi špatně čitelný. Vozík DVD mechaniky tvoří tenký průhledný plast, což je efektní. Efektivní ovšem není, že se do něj špatně vkládají média. Takových a podobných máme na trhu spoustu a v této cenové (a značkové) kategorii jako by si všechny přehrávače vypadly z oka.

Klepněte pro větší obrázek

Pokud se v mechanice točí disk, je poměrně dost slyšet. I při přehrávání DVD-Videa tak v tišších pasážích může rušit. Možná jsem hned zpočátku vychrlil mnoho negativního, tak abych to trošku srovnal, postavíte-li H&B třeba na stříbrný receiver, což díky jeho zdvihlým podstavcům lze, zase takovou ostudu nenadělá. Konec konců, je jenom pár centimetrů vysoký.

Klepněte pro větší obrázek

Dálkové ovládání je drobné a drží se opravdu dobře. Jeho reakční úhel je ale bohužel dost úzký. Příjemná je přítomnost voličů hlasitosti, což není vždy zvykem. Tlačítko Eject přímo na přístroji jej dokáže „probudit“. Po delší nečinnosti se naopak zase sám vypne.

Design, provedení a ovládací prvky
Design 7/10 68 %
Provedení 7/10
Ovládací prvky 7/10
Hlučnost mechaniky - otevírání/zavírání 7/10
Hlučnost mechaniky - práce s disky 6/10

Témata článku: Video, DVD, České menu, Zvuková kvalita, Celý přístroj, Informační hodnota, Receiver, End, Zoom, Zvuk, Xvid, Playlist, Mp3, SACD, Optický digitální audio kabel, DivX, Náhodný znak, Přehrávač, SCART, Nastavení, Optický audio kabel, Char, Resume, Kiss, Prohlížení


Určitě si přečtěte

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

** Měsíc jsem se nedotkl Windows a byl závislý jen na Linuxu ** Jaká byla pozitiva a negativa přechodu? ** Se kterými aplikacemi jsem (ne)zápasil a které bych doporučil?

Lukáš Václavík | 242

Otestovali jsme 8 mobilů do 8 000 Kč: rozdíly ve výkonu jsou ohromné

Otestovali jsme 8 mobilů do 8 000 Kč: rozdíly ve výkonu jsou ohromné

** Mobil za 8 000 Kč uspokojí většinu uživatelů ** Klasické foťáky stačí, širokáče ale zklamaly ** Zásadní jsou rozdíly ve výkonu

Časopis Computer | 3


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně