DSS DJ – snadné mixování v MP3

Program DSS DJ nabízí kvalitní a rychlé mixování hudebních nahrávek ve formátu MP3. Vyniká svou nabídkou funkcí a velice propracovaným vzhledem. Program se dá používat nejen v domácím prostředí, ale i na diskotékách.
Programů na mixování hudebních nahrávek na počítači je celá řada. Každý má oblíbený jistě ten svůj program, který používá. Pokud se věnujete mixování hudby na PC, pak vám jistě říkají něco programy OtsJuke DJ a další, které mají s DSS DJ hodně společného. Po nainstalování programu, který má v instalačním souboru kolem 2 MB zjistíte, že po vzhledové stránce vypadá program velice propracovaně a na první pohled profesionálně. Po stránce funkcí je to podobné. Na druhou stranu však existují i dokonalejší programy, za které je však nutné platit a někdy i dosti velké peníze. DSS DJ však postačuje pro domácí použití a dá se používat na menších akcích a malých diskotékách. Volná verze funguje 30 minut, po té je nutné program spustit znovu nebo se zaregistrovat a zaplatit registrační poplatek, který je 58 dolarů. Program se dá stáhnout zdarma na domovských stránkách tvůrců www.myxoft.com.

Klepněte pro větší obrázek

V horní části okna programu vybíráte přímo z disku, jaké nahrávky chcete uložit do playlistu, ze kterého hned přesouváte samotné nahrávky do dvou mixovacích pultů. Podporovány jsou formáty WAV, MP3 a audio CD ve všech kvalitách komprese včetně VBR. Vybrané soubory si lze ukládat do vámi vybraných a vytvořených složek (podle názvu) v levé horní části programu. Program plně podporuje funkce, crossfader (i automatické po nastavení časového intervalu), gain, různé deformace zvuku, zeslabování, zesilování, změna tempa a další. Dobré také je, že lze namixované skladby přímo nahrávat do souboru WAV, který si pak můžete převést třeba do MP3 souboru. Podporovány jsou také Vícekanálové zvukové karty. A pro ty, co se jim nelibí standardní vzhled je tu možnost změny tváře celého programu pomocí tzv. kabátků (Skin), které lze stahovat ze stránek programu nebo lze využít některé, které jsou přímo v základní sestavě programu.

Celková práce s programem je opravdu velice snadná a rychlá, takže jistě budete spokojeni. Bohužel však menším omezením je 30 minutová funkčnost mixování, ale i přesto si můžete s celým programem pěkně vyhrát, protože určitě stojí za to. Součástí programu je také kompletní nápověda stylem krok za krokem včetně obrázků, takže pokud vám není něco jasné, hned pochopíte co máte dělat. Program vřele doporučuji alespoň na vyzkoušení! Pokud se vám program zalíbí, určitě najde uplatnění alespoň v domácím použití.

Diskuze (19) Další článek: Intel snížil ceny Celeronů

Témata článku: MP3, DSS, Mix, Domácí použití, Celková práce, Diskotéka, Malý disk, Gain, Vybraný soubor, Program


Určitě si přečtěte

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Obecných aplikací na předpověď počasí je nespočet, jenže často skončí jen u základní informace o počasí a nenabídnou odpovědi na řadu praktických otázek. A tak jsme si položili právě několik takových otázek a hledali aplikace či meteoslužby, které nám nejlépe odpoví.

Karel Kilián | 4

Porovnání deseti cloudových disků: kam a za kolik uložit 100 GB, 1 TB a 10 TB dat?

Porovnání deseti cloudových disků: kam a za kolik uložit 100 GB, 1 TB a 10 TB dat?

** Zjistili jsme, kam do cloudu nejvýhodněji uložíte data ** Vytvořili jsme žebříček cen deseti cloudových úložišť ** Ceny se liší - často i velice výrazně!

Karel Kilián | 105


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk