DSS DJ – snadné mixování v MP3

Program DSS DJ nabízí kvalitní a rychlé mixování hudebních nahrávek ve formátu MP3. Vyniká svou nabídkou funkcí a velice propracovaným vzhledem. Program se dá používat nejen v domácím prostředí, ale i na diskotékách.
Programů na mixování hudebních nahrávek na počítači je celá řada. Každý má oblíbený jistě ten svůj program, který používá. Pokud se věnujete mixování hudby na PC, pak vám jistě říkají něco programy OtsJuke DJ a další, které mají s DSS DJ hodně společného. Po nainstalování programu, který má v instalačním souboru kolem 2 MB zjistíte, že po vzhledové stránce vypadá program velice propracovaně a na první pohled profesionálně. Po stránce funkcí je to podobné. Na druhou stranu však existují i dokonalejší programy, za které je však nutné platit a někdy i dosti velké peníze. DSS DJ však postačuje pro domácí použití a dá se používat na menších akcích a malých diskotékách. Volná verze funguje 30 minut, po té je nutné program spustit znovu nebo se zaregistrovat a zaplatit registrační poplatek, který je 58 dolarů. Program se dá stáhnout zdarma na domovských stránkách tvůrců www.myxoft.com.

Klepněte pro větší obrázek

V horní části okna programu vybíráte přímo z disku, jaké nahrávky chcete uložit do playlistu, ze kterého hned přesouváte samotné nahrávky do dvou mixovacích pultů. Podporovány jsou formáty WAV, MP3 a audio CD ve všech kvalitách komprese včetně VBR. Vybrané soubory si lze ukládat do vámi vybraných a vytvořených složek (podle názvu) v levé horní části programu. Program plně podporuje funkce, crossfader (i automatické po nastavení časového intervalu), gain, různé deformace zvuku, zeslabování, zesilování, změna tempa a další. Dobré také je, že lze namixované skladby přímo nahrávat do souboru WAV, který si pak můžete převést třeba do MP3 souboru. Podporovány jsou také Vícekanálové zvukové karty. A pro ty, co se jim nelibí standardní vzhled je tu možnost změny tváře celého programu pomocí tzv. kabátků (Skin), které lze stahovat ze stránek programu nebo lze využít některé, které jsou přímo v základní sestavě programu.

Celková práce s programem je opravdu velice snadná a rychlá, takže jistě budete spokojeni. Bohužel však menším omezením je 30 minutová funkčnost mixování, ale i přesto si můžete s celým programem pěkně vyhrát, protože určitě stojí za to. Součástí programu je také kompletní nápověda stylem krok za krokem včetně obrázků, takže pokud vám není něco jasné, hned pochopíte co máte dělat. Program vřele doporučuji alespoň na vyzkoušení! Pokud se vám program zalíbí, určitě najde uplatnění alespoň v domácím použití.

Diskuze (19) Další článek: Intel snížil ceny Celeronů

Témata článku: MP3, Gain, Celková práce, Program, DSS, Domácí použití, Vybraný soubor, Malý disk


Určitě si přečtěte

Velká jarní aktualizace Windows 10: Co přináší April 2018 Update

Velká jarní aktualizace Windows 10: Co přináší April 2018 Update

** Po necelém půl roce je tu další aktualizace Windows ** Přináší časovou osu nebo sdílení souborů jako na mobilu ** A také Application Guard, který umí virtualizovat Edge

Jakub Čížek | 143

Alan Turing: Genius, který matematicky stvořil počítač

Alan Turing: Genius, který matematicky stvořil počítač

Řešením matematického problému se dostal k modelu teoretického stroje, který nese jeho jméno a je základem logiky univerzálních počítačů.

Pavel Tronner | 56

Šmírovačka kamerami Googlu: Koukněte se, co nového zachytily na Street View

Šmírovačka kamerami Googlu: Koukněte se, co nového zachytily na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 42

PrusaLab a FutLab: Praha se dočkala špičkových komunitních dílen pro hackery

PrusaLab a FutLab: Praha se dočkala špičkových komunitních dílen pro hackery

** Nejprve svoji velkou dílnu otevřelo Brno ** Letos se přidala i Praha ** Nabízí malé 3D tiskárny i velké průmyslové stroje

Jakub Čížek | 11

Nechcete platit za Total Commander? Těmito bezplatnými programy ho můžete nahradit

Nechcete platit za Total Commander? Těmito bezplatnými programy ho můžete nahradit

** Total Commander je na Windows takřka legendou ** Licence však stojí více než tisíc korun ** Našli jsme pro vás deset alternativ dostupných zdarma

Karel Kilián | 112


Aktuální číslo časopisu Computer

Kdy necháme řídit chytrá auta?

6 Wi-Fi Mesh systémů ve velkém testu

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Znáte pravidla pro létání s drony?