Huawei | Mapy.cz | Týden mobilně

Druhý Týden mobilně z karantény. Huawei tasí trumfy a my jsme zapracovali na kvalitě videa

Druhý Týden mobilně z karantény. Huawei tasí trumfy a my jsme zapracovali na kvalitě videa

Událostí týdne bezpochyby je velká premiéra nových vlajkových lodí u Huawei. O problému s Googlem víme všichni, ale stejně se nemůžeme zbavit dojmu, že jen dohání konkurenční modely od Samsungu. Ukázali i chytré hodinky Watch GT 2e a hlasovou asistentku, kterou když oslovíte „Hey, Celia“, tak to čistě náhodou na iPhonu aktivuje Siri (důkaz).

Probrali jsme i fenomén na pokračování – telefony s ohebným displejem. Co je s Motorolou Razr? Proč ji ještě nemáme v redakci? Je tak nějak ticho po pěšině. Že by za to mohly negativní reakce ze zámoří?

Je divné, že má Sony Xperia 1 II dva foťáky od Samsungu? Připomeneme také funkci aplikace Mapy.cz, která vás upozorní na zvýšené riziko výskytu koronaviru ve vašem okolí. Trochu užírá z baterie, ale těch pár týdnů to v pohodě vydržíme!

Diskuze (2) Další článek: MSI Optix MAG251RX: herní monitor s frekvencí 240 Hz, který lze připojit přes USB-C

Témata článku: Google, Video, Samsung, iPhone, Karanténa, Huawei, Mapy.cz, Siri, Týden mobilně, Trumf, Motorola Razr, Sony Xperia, Hey, Kvalita videa, CeliaBezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

Bezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

** Experti odhalili chybu, ohrožující routery nejméně 17 výrobců ** Útočníci tuto chybu začali aktivně využívat k instalaci botnetu ** Bezpečnostní nedostatek CVE-2021-20090 je velmi vážný

Karel Kilián
RouterHackingBezpečnost