PR články

Druhý ročník Update Conference Prague nabídne .NET vývojářům jedinečný kontakt se světovými experty

Po loňském úspěšném ročníku se i letos v listopadu můžete opět těšit na Update Conference Prague 2019 - největší .NET konferenci pro vývojáře v Česku. Podařilo se získat další nové tváře, které jsou v zahraničí uznávanými odborníky, ale u nás jste ještě neměli šanci se s nimi potkat.

Update Conference Prague 2019 se uskuteční 14. – 15. listopadu 2019 v Clarion Congress Hotel Prague a účastníci se mohou těšit jak na zajímavá témata a řečníky, tak na večerní neformální část zaměřenou především na networking.

Kdo bude letos přednášet?

Na konferenci budete mít možnost potkat několik zajímavých a světoznámých osobností, které možná znáte jako autory knížek nebo kurzů na Pluralsightu, např. Dino Esposito nebo Konrad Kokosa. Mezi přednášejícími je také několik členů z .NET runtime týmu – Mei-Chin Tsai, Jared Parsons nebo Adam Sitnik, a dále několik Regional Directorů – osobností s vynikajícím přehledem napříč celým IT a s přesahy do businessu a leadershipu.

Mezi nejzajímavější přednášející patří zejména:

Mei-Chin Tsai – Group Principal Engineer Manager v Microsoftu

Konrad Kokosa – autor známé a oblíbené knihy Pro .NET Memory Management

Jared Parsons – Principal Developer v týmu vyvíjejícím kompilátor C# a autor populárního doplňku VsVim

Brandon Minnick – Xamarin & Azure Developer Advocate v Microsoftu

Edwin van Wijk – Principal Software Architect ve společnosti Info Support

Dino Esposito – digitální stratég, software architekt, lektor & autor mnoha známých publikací

Klepněte pro větší obrázek
Matt Warren ve své přednášce From 'dotnet run' to 'Hello World!' na Update Conference Prague 2018.

V čem je konference unikátní?

"Stejně jako v minulém ročníku jsme se i letos snažili dostat do Prahy především osobnosti, které zde ještě nikdy nepřednášely. To je pro účastníky ten největší benefit oproti ostatním konferencím, kde se přednášející pravidelně opakují.”, objasňuje Miroslav Kaděra – spoluzakladatel Update Conference a CEO společnosti ITIXO. A dodává: “Přednášky některých speakerů z loňska nás však natolik zaujaly, že jsme neodolali a pozvali je znovu.”

Program konference

“Zaměření konference je vhodné především pro softwarové architekty, team leadery, webové, desktopové a mobilní vývojáře. Program konference jsme sestavili tak, aby v něm byla zastoupena všechna důležitá a užitečná témata podporující vývoj aplikací na .NET platformě.”, vysvětluje Lukáš Adamec – vedoucí organizačního týmu.

Konference nabídne celkem tři přednáškové sály s paralelním programem, který bude zaměřen především na .NET runtime, architekturu, testování, cloud & Azure, bezpečnost, IoT, AI,  Machine Learning, frameworky, knihovny, procesy a také na inspirační témata s nahlédnutím do budoucnosti.

Chybět nebude ani doprovodný program zahrnující diskusní zónu Ask the Experts určenou pro networking s řečníky a předními českými experty, Chill-out zónu, Tech zónu, Yoga time a další aktivity.

Celodenní workshop

Update Conference Prague bude v roce 2019 opět o něco větší. Program bude totiž rozšířen o celodenní workshop na atraktivní téma Myths and Facts of DDD, který se bude konat den před samotnou konferencí, tj. ve středu 13. listopadu 2019. Kapacita workshopu je omezena na 50 míst, takže s registrací dlouho neváhejte.

”Z letošního ročníku mám ještě větší radost než z ročníku minulého. Mimo jiné také proto, že se nám daří konferenci neustále vylepšovat. Jde především o workshop věnovaný Domain-Driven Designu, což je velmi zajímavé téma, o kterém se v české .NET komunitě zatím moc nemluvilo.”, doplňuje Tomáš Herceg – spoluzakladatel Update Conference a CEO společnosti RIGANTI.

Lektorem workshopu je Dino Esposito, jeden z největších evropských odborníků v oblasti vzdělávání v IT s 25 letou praxí, autor 20 knih a více než 1000 odborných článků.

Aftermovie z prvního ročníku konference Update Conference Prague 2018.

Žádná přednáška vám neunikne

Ze všech přednášek zařazených do hlavního programu budou pořízeny videozáznamy. Ty budou zdarma k dispozici všem účastníkům Update Conference Prague 2019, a to co nejdříve po ukončení konference. Záznamy vybraných přednášek loňského ročníku byly během roku postupně zveřejněny na YouTube kanálu a jsou tak k dispozici všem vývojářům.

Nezapomeňte se včas registrovat

Na konferenci se můžete registrovat na webových stránkách - www.updateconference.net.  Studentům a učitelům s platnou ISIC/ITIC kartou je nabízena zvýhodněná cena. Pokud byste jako firma měli zájem o větší počet registrací, využijte možnost sestavení individuální nabídky.

Update Conference Prague 2019

Kde: Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, 190 00 Praha 9 - Vysočany
Kdy: 14. – 15. listopadu 2019

Více informací a registrace na www.updateconference.net

Další článek: Nejlevnější povinné ručení lze získat díky online kalkulačce

Témata článku: PR články


Určitě si přečtěte

Internet poslední naděje. Kdo má nejlepší tarif „LTE na doma“?

Internet poslední naděje. Kdo má nejlepší tarif „LTE na doma“?

** Srovnali jsme fixní LTE připojení od tuzemských operátorů ** Liší se rychlostmi, cenou i podmínkami ** Na co všechno dát pozor?

Lukáš Václavík | 43

Filmové pirátství asi jen tak nezmizí. Když už musíte, stahujte bezpečně v Seedru

Filmové pirátství asi jen tak nezmizí. Když už musíte, stahujte bezpečně v Seedru

** Máme HBO Go, máme Netflix... ** Ale stejně krademe filmy a seriály ** Když už musíte, stahujte torrenty bezpečně v Seedru

Jakub Čížek | 146

Přehled: Kdo má nejlevnější internet VDSL? Jak jsou na tom veřejné IP a Terminátor?

Přehled: Kdo má nejlevnější internet VDSL? Jak jsou na tom veřejné IP a Terminátor?

** Srovnali jsme nabídku VDSL u 19 internetových poskytovatelů ** Ceny tarifů se liší i o stokoruny ** Různá je také nabídka doplňkových služeb

Lukáš Václavík | 44

Vybrali jsme 12 programovatelných hraček a stavebnic pro děti a jejich rodiče

Vybrali jsme 12 programovatelných hraček a stavebnic pro děti a jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme stavebnice pro malé caparty i budoucí experty

Jakub Čížek | 9


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 5 500 Kč

Test levných herních notebooků

Hrajeme na Xbox Series X

Programy pro kontrolu dětí na počítači