Druhý ročník Update Conference Prague nabídne .NET vývojářům jedinečný kontakt se světovými experty

Prezentace klienta 17. října 2019
Nejlevnější povinné ručení lze získat díky online kalkulačce
Po loňském úspěšném ročníku se i letos v listopadu můžete opět těšit na Update Conference Prague 2019 - největší .NET konferenci pro vývojáře v Česku. Podařilo se získat další nové tváře, které jsou v zahraničí uznávanými odborníky, ale u nás jste ještě neměli šanci se s nimi potkat.

Update Conference Prague 2019 se uskuteční 14. – 15. listopadu 2019 v Clarion Congress Hotel Prague a účastníci se mohou těšit jak na zajímavá témata a řečníky, tak na večerní neformální část zaměřenou především na networking.

Kdo bude letos přednášet?

Na konferenci budete mít možnost potkat několik zajímavých a světoznámých osobností, které možná znáte jako autory knížek nebo kurzů na Pluralsightu, např. Dino Esposito nebo Konrad Kokosa. Mezi přednášejícími je také několik členů z .NET runtime týmu – Mei-Chin Tsai, Jared Parsons nebo Adam Sitnik, a dále několik Regional Directorů – osobností s vynikajícím přehledem napříč celým IT a s přesahy do businessu a leadershipu.

Mezi nejzajímavější přednášející patří zejména:

Mei-Chin Tsai – Group Principal Engineer Manager v Microsoftu

Konrad Kokosa – autor známé a oblíbené knihy Pro .NET Memory Management

Jared Parsons – Principal Developer v týmu vyvíjejícím kompilátor C# a autor populárního doplňku VsVim

Brandon Minnick – Xamarin & Azure Developer Advocate v Microsoftu

Edwin van Wijk – Principal Software Architect ve společnosti Info Support

Dino Esposito – digitální stratég, software architekt, lektor & autor mnoha známých publikací

Klepněte pro větší obrázek
Matt Warren ve své přednášce From 'dotnet run' to 'Hello World!' na Update Conference Prague 2018.

V čem je konference unikátní?

"Stejně jako v minulém ročníku jsme se i letos snažili dostat do Prahy především osobnosti, které zde ještě nikdy nepřednášely. To je pro účastníky ten největší benefit oproti ostatním konferencím, kde se přednášející pravidelně opakují.”, objasňuje Miroslav Kaděra – spoluzakladatel Update Conference a CEO společnosti ITIXO. A dodává: “Přednášky některých speakerů z loňska nás však natolik zaujaly, že jsme neodolali a pozvali je znovu.”

Program konference

“Zaměření konference je vhodné především pro softwarové architekty, team leadery, webové, desktopové a mobilní vývojáře. Program konference jsme sestavili tak, aby v něm byla zastoupena všechna důležitá a užitečná témata podporující vývoj aplikací na .NET platformě.”, vysvětluje Lukáš Adamec – vedoucí organizačního týmu.

Konference nabídne celkem tři přednáškové sály s paralelním programem, který bude zaměřen především na .NET runtime, architekturu, testování, cloud & Azure, bezpečnost, IoT, AI,  Machine Learning, frameworky, knihovny, procesy a také na inspirační témata s nahlédnutím do budoucnosti.

Chybět nebude ani doprovodný program zahrnující diskusní zónu Ask the Experts určenou pro networking s řečníky a předními českými experty, Chill-out zónu, Tech zónu, Yoga time a další aktivity.

Celodenní workshop

Update Conference Prague bude v roce 2019 opět o něco větší. Program bude totiž rozšířen o celodenní workshop na atraktivní téma Myths and Facts of DDD, který se bude konat den před samotnou konferencí, tj. ve středu 13. listopadu 2019. Kapacita workshopu je omezena na 50 míst, takže s registrací dlouho neváhejte.

”Z letošního ročníku mám ještě větší radost než z ročníku minulého. Mimo jiné také proto, že se nám daří konferenci neustále vylepšovat. Jde především o workshop věnovaný Domain-Driven Designu, což je velmi zajímavé téma, o kterém se v české .NET komunitě zatím moc nemluvilo.”, doplňuje Tomáš Herceg – spoluzakladatel Update Conference a CEO společnosti RIGANTI.

Lektorem workshopu je Dino Esposito, jeden z největších evropských odborníků v oblasti vzdělávání v IT s 25 letou praxí, autor 20 knih a více než 1000 odborných článků.

Aftermovie z prvního ročníku konference Update Conference Prague 2018.

Žádná přednáška vám neunikne

Ze všech přednášek zařazených do hlavního programu budou pořízeny videozáznamy. Ty budou zdarma k dispozici všem účastníkům Update Conference Prague 2019, a to co nejdříve po ukončení konference. Záznamy vybraných přednášek loňského ročníku byly během roku postupně zveřejněny na YouTube kanálu a jsou tak k dispozici všem vývojářům.

Nezapomeňte se včas registrovat

Na konferenci se můžete registrovat na webových stránkách - www.updateconference.net.  Studentům a učitelům s platnou ISIC/ITIC kartou je nabízena zvýhodněná cena. Pokud byste jako firma měli zájem o větší počet registrací, využijte možnost sestavení individuální nabídky.

Update Conference Prague 2019

Kde: Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, 190 00 Praha 9 - Vysočany
Kdy: 14. – 15. listopadu 2019

Více informací a registrace na www.updateconference.net

Další článek: Nejlevnější povinné ručení lze získat díky online kalkulačce


Určitě si přečtěte

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 115

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

** Nejmodernější český železniční tunel je prošpikovaný technologiemi ** Za tři tisíce koupíte počítač, který je překoná ** Seznamte se s Nvidia Jetson Nano

Jakub Čížek | 50

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 98

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

** Chytré hodinky mají relativně malou výdrž ** Sportovní fénixy od Garminu jsou na tom ale lépe ** Poslední verze nabízí dokonce transparentní solární panel

Jakub Čížek | 56

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

** Domácí 3D tisk je dnes už finančně dostupný prakticky všem ** Lacinou tiskárnu pořídíte za pár tisíc korun ** Jak vlastně tisk probíhá a jak navrhnout, co vytisknout

Jakub Čížek | 66


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky