Dropbox

Dropbox Passwords ruší limit. Jde tak o dalšího seriózního bezplatného správce hesel

Když se mluví o správcích hesel, většinou se bavíme o těch v prohlížečích, případně si vybavíme 1Password, LastPass, Enpass aj. Správce však už po zhruba tři roky poskytuje cloudové úložiště Dropbox. Jen dosud nebyl zajímavý pro ty, kteří používají základní bezplatnou verzi. Teď se to mění.

Nejdřív byly jen pro předplatitele a předplatitelky, následně Dropbox Passwords sloužily spíše jako demo, protože jste si uložili maximálně 50 přihlašovacích údajů. Teď limit padl, takže správce hesel můžete využívat neomezeně i bezplatně. Stává se tak plnohodnotnou konkurencí zavedeným správcům hesel, které nabízejí i bezplatnou službu.

Nezdá se, že by Dropbox na změnu výrazně upozornil, podmínky služby však mluví jednoznačně. Kdo používá Dropbox Basic, může si do správce hesel uložit tolik hesel nebo platebních karet, kolik potřebuje. Nadále ale platí jiný limit, a sice Dropbox včetně Passwords je možné používat na maximálně třech zařízeních současně.

dropbox passwords zdarma.png
Dropbox Passwords v bezplatné verzi ruší limit na 50 hesel

Oproti jiným řešením nenabízí tolik funkcí, ale postupně se zlepšuje. Někteří jiní správci umožňují přidávat obrázkové přílohy.

Zdroje: Dropbox Help via Caschys Blog

Diskuze (5) Další článek: Arduino má novou dvoujádrovou obludu GIGA R1 WiFi. Je děsně drahá, ale nabízí 76 GPIO a hromadu paměti

Témata článku: , , , , , , , , , , , , ,