Notebooky | Počítače | Hewlett Packard (HP)

Dříve než Apple Store. HP v Praze otevřelo showroom s elektronikou, vůbec první ve střední Evropě

HP ve spolupráci s firmou E Linkx po letech plánování otevřelo první showroom ve střední Evropě, který se nachází přímo v Praze, blízko obchodního centra Arkády Pankrác.

Nový showroom na ploše 200 m² prezentuje počítače, notebooky, monitory, tiskárny, spotřební materiál a spoustu dalších příslušenství od HP. Jednotlivé sekce jsou přitom zaměřené jak na koncové zákazníky, tak i na podniky.

Zákazníci si mohou přímo na místě vyzkoušet jednotlivá zařízení, notebooky jsou k dispozici jak ve variantách s procesory Intel, tak i AMD. Specialitkou je v rohu i streamovací část, odkud HP plánuje streamovat hry a propagovat herní značky Omen a Victus.

HP nové prostory nekoncipovalo primárně jako prodejnu, ale jako místo pro konzultace, poradenství, zážitky, výukové kurzy a pořádání různých akcí. Kamenný obchod je prvním takovým místem, který doplňuje stávající e-shop HPmarket.cz.

Diskuze (12) Další článek: Z výsledků vyhledávače DuckDuckGo zmizely pirátské stránky. „Nic neblokujeme“, tvrdil jeho zakladatel

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,