Dostupná nová verze mIRC 5.5

Po několika měsíční práci autorů je dostupná nová verze programu mIRC 5.5, představíme vám novinky.
Po několika měsíční práci autorů je dostupná nová verze programu mIRC 5.5 (uvolněná 8. ledna 1999). Hodně změn je patrných v dialogových oknech s volbami. mIRC nyní používá stromové struktury pro řazení voleb, kde méně důležité volby jsou v nižších větvích stromu. Dříve používaná okna se záložkami se časem stala přecpanými a příliš mátla nové uživatele. Na začátku programu je pouze malá obrazovka na vyplnění, která má význam pro první zkušenost s IRC (Internet Relay Chat). Můžete nyní kliknout prakticky na všechno, abyste otevřeli URL, spojili kanály nebo na váš kanál vsunuli nabídku pro uživatele.

Mezi všemi těmi novinkami je dobrá zpráva v tom, že všechny texty byly přesunuty do oblasti zdrojů. To bude mít dopad v budoucnu, protože je to první krok k mezinárodním verzím mIRC. Několik dalších malých, ale užitečných věcí velmi zlepší váš čas strávený s IRC. Na všeobecnou žádost beta testerů a uživatelů mIRC přidali autoři hodně nových příkazů, funkcí a parametrů.

Nová verze mIRC 5.5 je dostupná pro systémy Windows 95/98/NT i Windows 3.x. Soubor s instalací mirc55t.exe má velikost cca 950kB a stáhnout si ji můžete zde nebo si vybrat z nabízených zdrojů na domovské stránce tohoto programu. Přeji rychlé linky a příjemnou zábavu.

Váš názor | Vývojář komentuje: které verze FoxPro jsou náchylné na rok 2000 a jak

Témata článku: Windows, Internet, Rychlý krok, Relay, Malá obrazovka, První parametr, Mir, Verze, DOS

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší