Dostaňte z IE cache co nejvíc

IE Cache Auditor je nástroj pro pohodlné prohlížení souborů, které se vám během surfování po Internetu usadily v počítači. Můžete tak i v době, kdy nejste přímo připojení k síti, prohlížet soubory, které jste už viděli, aniž byste platili poplatky za připojení.
Cache IE je vlastně místo na vašem disku, kam se ukládají prohlédnuté webové stránky, a tím se v pozdější době urychluje jejich případné opětovné načtení, což je vlastně celkem užitečná funkce. Ale co když si chcete tyto stránky prohlédnout i v režimu off-line, kdy nejste přímo připojení k Internetu a nemáte kompletní stránky uloženy jinak? Můžete se nekonečně dlouho prohrabávat adresářem, kde jsou tyto soubory uloženy, ale bude to trvat opravdu dost dlouho, protože jejich počet se uvádí ve stovkách nebo i tisících.

Prográmek IE Cache Auditor slouží právě k prohlížení těchto souborů, domovské stránky má na serveru společnosti WebKnacks a jeho plná verze stojí necelých 20 USD. Zkušební verze, která je volně stažitelná, funguje po omezenou dobu. Program tyto soubory prohlížet umí a je jedno, zda obsahují nebo neobsahují grafické prvky, protože jako jiné podobné programy pracuje s jádrem samotného Internet Exploreru. Je schopen zobrazit hierarchickou strukturu těchto souborů, lze je zobrazit také podle filtru Host/Path.

Klepněte pro větší obrázek

Samotné okno programu je rozděleno na dvě části – v levé se zobrazuje seznam souborů a pravá zobrazuje samotné vybrané soubory. Program dokáže extrahované soubory rozdělit podle jejich typu, můžete samozřejmě vyhledávat libovolný text ukrytý kdekoliv v cache.

Zkušební verzi si můžete, jak již bylo řečeno, stáhnout přímo na stránkách jejich tvůrců, instalační soubor má velikost cca 500 kB. Nyní je ke stažení i nová verze 1.1, která má oproti verzi 1.0 jistá vylepšení, ale zatím pouze jako betaverze. I ta má instalační soubor veliký 500 kB.

Diskuze (3) Další článek: Autor Gnutelly zemřel ve věku 25 let

Témata článku: Internet, Auditor, DOS, Užitečný filtr, Zkušební verze, Cache


Určitě si přečtěte

Messenger a Instagram přicházejí v Evropě o funkce. Kvůli nové směrnici o soukromí
Vladislav Kluska
EvropaInstagramFacebook Messenger
Superinteligenci nedokážeme ovládat a nejspíše se nedozvíme, že už tam někde je

Superinteligenci nedokážeme ovládat a nejspíše se nedozvíme, že už tam někde je

** Firmy i organizace včetně EU připravují etické kodexy pro A.I. ** Vědci z Madridu zkoumali, jestli je budeme moci aplikovat na A.I. 2.0 ** A je tu háček, superinteligence pro nás totiž bude neuchopitelná

Jakub Čížek | 84

Jakub Čížek
Umělá inteligence
Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

** Kauza Ulož.to a proč my dva už (moc) newarezíme ** Windows 10X existují, ale nabízí se otázka proč ** Nissan ukázal vizi kanceláře v podobě karavanu

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 152

Jakub ČížekVladislav Kluska
Týden ŽivěVideo
Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na užitečné příslušenství k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Od drobností do USB až po routery a tiskárny

David Polesný, Stanislav Janů | 20

David PolesnýStanislav Janů
Příslušenství