Příslušenství

Nejlepší příslušenství k počítači. Osvědčené klávesnice, myši, routery a další drobnosti

  • Tipy na užitečné příslušenství k počítačům
  • Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu
  • Od drobností do USB až po routery a tiskárny

Špičková myš: Logitech MX Master 3S

Cena: 2 298 Kč až 3 192 Kč

Když jste praváci a hledáte nejlepší kancelářskou myš bez ohledu na cenu, nejspíš vyhraje Logitech MX Master 3S. Logitech skloubil parádní design a velké množství funkcí. Myš najednou připojíte ke třem zařízením skrz Bluetooth nebo dodávaný USB dongle. Její laserový snímač funguje prakticky na všech površích včetně skla.

Díky funkci Flow si usnadníte ovládání více počítačů najednou. A pak je tady geniální kolečko se setrvačníkem, které je oproti předchozím generacím CELÉ kovové. Potěší i USB-C a dvouměsíční výdrž na jedno nabití.

Pokud chcete ušetřit, v obchodech najdete o pár stovek levnější model MX Master 3 (2 777 Kč až 5 836 Kč) se stejným designem, ale trochu horším snímačem a hlučnějšími tlačítky. Tišší klikání je hlavním poznávacím znakem „tři eska“.

Diskuze (14) Další článek: Poslední letošní novinky pro Windows 11. Více indikace stavu OneDrivu a stabilnější Průzkumník

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Facebook, Notebooky, Microsoft, Windows, Google, YouTube, eGovernment, Intel, Počítače, Amazon, Android, SanDisk, iPhone, Samsung, VPN, Klávesnice, Microsoft Store, SSD, Google Asistent, Asus, Design, Bluetooth, Wi-Fi, HDMI, Steam, Notebooky na Heureka.cz