Reklama

Dobijte si baterky

Všichni je neustále hledáme, zapomínáme, půjčujeme si je.

Řeč je o nabíječkách a kabelech pro nabíjení telefonů, notebooků a dalších příslušenství, bez kterých se v současném světě neobejdeme. Česká značka AXAGON nabízí širokou škálu nabíječek a kabelů, pro nejrůznější účely a potřeby nabíjení.

Všechny nabíječky využívají moderní technologie Quick Charge a tím umožňují mnohem rychlejší nabíjení podporovaných zařízení než běžná USB nabíječka. Jsou vybaveny chytrými funkcemi a systémem komplexní ochrany, takže máte jistotu, že vaše zařízení je nabíjeno bezpečně a dostává přesně to, co potřebuje.
Nejvýkonnější je kompaktní cestovní nabíječka AXAGON ACU-DPQ65 GaN pro rychlé nabíjení až tří mobilních zařízení současně. S celkovým výkonem 65W bez problémů nabijete notebook i telefon zároveň. Adaptér nabízí nejen standardní USB-A konektor, ale také dva oboustranné USB-C Power Delivery konektory. Díky revoluční GaN technologii může dosahovat vysokých výkonů i při malé velikosti.

Klepněte pro větší obrázek

Jednoduchá, praktická nabíječka AXAGON ACU-DS16 pro nabíjení až dvou mobilních zařízení současně nabízí výkon 16W. Při nabíjení i jen z jednoho portu umí SMART nabíječka poskytnout plný výkon 5V/3.2A.Tělo napájecího adaptéru má příjemný tvar, kompaktní velikost a potěší i cenou.

Klepněte pro větší obrázek

Co by ale byly nabíječky bez kabelů. Proto jsme si připravili přehled prémiových propojovacích a datových nabíjecích kabelů s prodlouženou životností. Jsou opatřeny kovovými koncovkami, konektory s poniklovaným povrchem a pozlacenými kontakty. Vodiče kabelů jsou vyrobené z pocínované bezkyslíkaté mědi. Kvalitní izolace, vyrobená z flexibilního TPE, zaručuje maximální odolnost, ale zachovává i dostatečnou ohebnost.

Ideální kombinací k nabíječce ACUDPQ65 tvoří kabel AXAGON BUCM32-CM10AB SPEED+ USB 3.2 Gen 2 s konektory USB-C male na obou koncích. Kabel je navržen pro velmi rychlé datové přenosy a nabíjení notebooků, telefonů, tabletů a dalších mobilních zařízení. Podporuje přenos dat rychlostí až 20 Gb/s a nabíjení proudem až 5A. Kabel také umožní přenos obrazu až do rozlišení 4K/60Hz Ultra HD a zvuku. Nylonový oplet v kombinaci s kabelovou průchodkou podstatně zmírňují nebezpečný ohyb kabelu. Životnost kabelu je tak prodloužena na více jak 8000 standardních ohybů. Dostupné délky jsou 1 m a 2 m.

K nabíječkám s USB-A konektorem se bude hodit AXAGON BUCM2-AM10AB SPEED USB 3.2 Gen 1 kabel s konektory USB-C male a USB-A male. Podporuje přenos dat rychlostí až 5 Gb/s a nabíjení proudem až 3A. Kabel je dostupný ve třech délkách 1 m, 1.5 m a 2 m.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Praktickou vychytávkou je kroucený kabel AXAGON BUCM-CM10TB TWISTER USB 2.0 s konektory USB-C male na obou koncích. Podporuje přenos dat rychlostí až 480 Mb/s a nabíjení proudem až 3A. Kabel podporuje také nabíjení notebooků technologií Power Delivery 60W. Rovněž tento kabel míří na to, že vám bude dělat společnost v autě. Ve zkráceném stavu totiž měří také jen 35 cm a v nataženém slušných 60 cm.

Další článek: „Tiskneme peníze a jsme v pohodě.“ Další whistleblower popsal podivné dění uvnitř Facebooku

Témata článku: Reklama, Prezentace klientaČeské televize se tak moc bojí videoher, až je to směšné (komentář)

České televize se tak moc bojí videoher, až je to směšné (komentář)

** Jeden z největších obchodů historie se nedostal do hlavních zpráv ** Videohry televizím slouží jen k honění senzací, není to seriózní byznys ** České videohry jsou přitom úspěšnější než jiná kulturní díla

Lukáš Václavík
HryKomentářByznys
QR kódy jsou skvělý pomocník, ale i zlý pán. Tohle jsou nejčastější podvody, které vás mohou připravit o peníze

QR kódy jsou skvělý pomocník, ale i zlý pán. Tohle jsou nejčastější podvody, které vás mohou připravit o peníze

** Čtvercový grafický kód usnadňuje život už mnoho let ** S rostoucí oblibou a využitím přibývá i podvodů ** Nejčastěji jsou podvody zaměřeny na podstrčení falešného kódu

Martin Miksa
PodvodQR kódBezpečnost
Izrael díky speciální kamufláži zařídil pro své vojáky „neviditelnost“

Izrael díky speciální kamufláži zařídil pro své vojáky „neviditelnost“

** Materiál „Kit 300“ představuje vizuální i termální kamufláž ** Dokáže zablokovat tepelné vyzařování maskovaného vojáka či třeba stroje ** Velký kus materiálu Kit 300 může ukrýt vozidlo až do velikosti Hummeru

Stanislav Mihulka
IzraelMateriálArmáda
Navrhli jsme si základní desku Bobík 32S2. Stálo to pár dolarů a za čtyři dny dorazila z Asie

Navrhli jsme si základní desku Bobík 32S2. Stálo to pár dolarů a za čtyři dny dorazila z Asie

** Dnes si ukážeme, že design tištěného obvodu zvládne i zelenáč ** Díky editoru EasyEDA si vystačíte s webovým prohlížečem ** Hotovou desku vyrobí hongkongský JLCPCB

Jakub Čížek
BastleníDIYPojďme programovat elektroniku
Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

** Klinická studie zkoumala vliv antidepresiva fluvoxamin na covid-19 ** Počet úmrtí souvisejících s covidem-19 klesl zhruba o 90 % ** Potřeba intenzivní lékařské péče se snížila zhruba o 65 %

Karel Kilián
COVID-19LékyDepreseMedicína