Netflix | Hudba, filmy, seriály | Disney

Disney+ přijde v listopadu. Proti Netflixu jde se Star Wars i Simpsonovými

Disney+ přijde v listopadu. Proti Netflixu jde se Star Wars i Simpsonovými

Disney konečně odhalilo datum, kdy spustí svou novou streamovací službu Disney+. Stane se tak v listopadu již v listopadu a hned od začátku bude platforma bojovat o přízeň známými tituly, mezi kterými nebude chybět ani populární seriál Simpsonovi.

Služba v zámoří startuje 12. listopadu za cenu od 6,99 dolarů na měsíc či 69,99 za rok. Stane se tak velkým konkurentem pro Netflix, Amazon Prime, Hulu a další. Hlavně první zmiňovaný má zajisté z novinky vrásky. Disney+ totiž naplno využívá sílu celé firmy a zahrne obsah nejen od Disney, ale i Pixaru a Marvelu – ten přitom ještě nedávno s Netflixem spolupracovat na řadě seriálů, ty byly ale všechny ukončeny.

Krom Marvelu ale Disney zapojí i National Geographic a Star Wars, které zajisté přiláká nejednoho fanouška. A k tomu přidá i všech 30 řad seriálu Simpsonovi a další obsah ze stanice Fox, která pod firmu také spadá.

Klepněte pro větší obrázek
Uvítací stránka služby je již v češtině. U nás si ale zřejmě počkáme o něco déle, než v zámoří.

Se službou má firma dlouhodobé plány, zpočátku ale počítá, že bude značně prodělečná – v prvním roce fungování, tedy 2020, počítá se ztrátou přes miliardu dolarů. Ta by měla růst maximálně dva roky, v roce 2024 pak chce být v zelených číslech. S tímto cílem to ale nebude mít vůbec jednoduché. Konkurenční Netflix má aktuálně celosvětově přes 139 milionů předplatitelů a aby je Disney získalo, bude muset nabídnout něco navíc.

Webová stránka s možností přihlášení se k odběru novinek ale již funguje i v češtině, možná se tak u nás dočkáme poměrně brzy.

Kde sledovat legálně filmy na internetu?

Diskuze (3) Další článek: Facebook testuje návrat Messengeru zpátky do hlavní aplikace

Témata článku: Apple, HBO GO, Internet, Netflix, Hudba, filmy, seriály, Televize, Sledování, Multimédia, Star Wars, Disney, Řada seriálu, Čeština, Hula, Obsah, National Geographic, Zámoří, Marvel, Fox, Listopad, Seriál, Amazon Prime, Simpson


Určitě si přečtěte

Dubnové aktualizace Windows se nepovedly. Způsobují zamrzání systému

Dubnové aktualizace Windows se nepovedly. Způsobují zamrzání systému

** V úterý začal Microsoft uvolňovat dubnové kumulativní aktualizace ** Netrvalo dlouho a uživatelé začali hlásit první potíže ** Nejčastěji jde o zpomalení a zamrzání systému

Karel Kilián | 130

Jak si pročistit disk ve Windows bez instalování dalších programů

Jak si pročistit disk ve Windows bez instalování dalších programů

** K vyčištění disku ve Windows nepotřebujete nástroje třetích stran. ** Postačíte si i s obyčejným nastavením. ** Zvolit si můžete i automatické promazávání dat.

Vladislav Kluska | 16

10 nejtragičtějších leteckých nehod od roku 2000. Jedna je stále záhadou

10 nejtragičtějších leteckých nehod od roku 2000. Jedna je stále záhadou

** Letecká doprava patří k nejbezpečnějším způsobům cestování ** Čerstvá aféra s Boeingy Max důvěru v bezpečnost létání narušila ** Připomeňme si největší nedávné letecké nehody. Každá ale přispěje k bezpečnosti dalších letů

Karel Kilián | 32

K čemu je dobré programování a jak si postavit vlastní chytrou domácnost

K čemu je dobré programování a jak si postavit vlastní chytrou domácnost

** Proč umět alespoň trošku programovat, i když vás IT nebude živit? ** Potřebujete k programování čipů diplom z MIT? ** Jak může vypadat chytrá domácnost, kterou si postavíte sami?

Jakub Čížek | 27Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 levných notebooků

Jak na digitalizaci fotek

Otestovali jsme chytré osobní váhy

Ohebné displeje: budoucnost či slepá cesta?