Netflix | Hudba, filmy, seriály | Disney

Disney+ přijde v listopadu. Proti Netflixu jde se Star Wars i Simpsonovými

Disney+ přijde v listopadu. Proti Netflixu jde se Star Wars i Simpsonovými

Disney konečně odhalilo datum, kdy spustí svou novou streamovací službu Disney+. Stane se tak v listopadu již v listopadu a hned od začátku bude platforma bojovat o přízeň známými tituly, mezi kterými nebude chybět ani populární seriál Simpsonovi.

Služba v zámoří startuje 12. listopadu za cenu od 6,99 dolarů na měsíc či 69,99 za rok. Stane se tak velkým konkurentem pro Netflix, Amazon Prime, Hulu a další. Hlavně první zmiňovaný má zajisté z novinky vrásky. Disney+ totiž naplno využívá sílu celé firmy a zahrne obsah nejen od Disney, ale i Pixaru a Marvelu – ten přitom ještě nedávno s Netflixem spolupracovat na řadě seriálů, ty byly ale všechny ukončeny.

Krom Marvelu ale Disney zapojí i National Geographic a Star Wars, které zajisté přiláká nejednoho fanouška. A k tomu přidá i všech 30 řad seriálu Simpsonovi a další obsah ze stanice Fox, která pod firmu také spadá.

Klepněte pro větší obrázek
Uvítací stránka služby je již v češtině. U nás si ale zřejmě počkáme o něco déle, než v zámoří.

Se službou má firma dlouhodobé plány, zpočátku ale počítá, že bude značně prodělečná – v prvním roce fungování, tedy 2020, počítá se ztrátou přes miliardu dolarů. Ta by měla růst maximálně dva roky, v roce 2024 pak chce být v zelených číslech. S tímto cílem to ale nebude mít vůbec jednoduché. Konkurenční Netflix má aktuálně celosvětově přes 139 milionů předplatitelů a aby je Disney získalo, bude muset nabídnout něco navíc.

Webová stránka s možností přihlášení se k odběru novinek ale již funguje i v češtině, možná se tak u nás dočkáme poměrně brzy.

Kde sledovat legálně filmy na internetu?

Diskuze (3) Další článek: Facebook testuje návrat Messengeru zpátky do hlavní aplikace

Témata článku: Apple, Internet, Sledování, Netflix, Star Wars, Hudba, filmy, seriály, Televize, HBO GO, Multimédia, Disney, Disney+, Simpson, National Geographic, DIS, Amazon Prime, Fox, Listopad, Hula, Marvel, Čeština, Řada seriálu, Disney +, Seriál, Obsah, LištTaková díra tu dlouho nebyla: prakticky kdokoli může ve Windows 10 získat práva administrátora

Taková díra tu dlouho nebyla: prakticky kdokoli může ve Windows 10 získat práva administrátora

** Ve Windows 10 byla nalezena vážná bezpečnostní zranitelnost ** Prakticky kdokoli přes ni může získat práva administrátora ** Microsoft chybu uznal a nabízí dočasné řešení

Karel Kilián
HesloWindows 10Bezpečnost
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Čtvrtá beta Windows 11 opět ladí vzhled a myslí na detaily
Lukáš Václavík
Windows 11Windows InsiderOperační systémy