Apple | Apple Music

Díky Musish si můžete přehrávat hudbu z Apple Music i na webu

Hudební služba Apple Music je dostupná na zařízení od Applu či na smartphonech s Androidem, do počítače s Windows ji ale dostanete hůře. Je totiž součástí balíku iTunes a pokud si nemůžete instalovat programy, nemáte k ní přístup. Řešením je využít některý z neoficiálních webových přehrávačů.

Služba Musish umožňuje přehrávání jednotlivých interpretů, alb či playlistů. nechybí zde ani přístup do vlastní knihovny, prozatím se pouze nedostanete k rádiům. Přihlášení probíhá přes stránky Applu skrze oficiální API. Rozhraní se jinak podobá oficiálnímu rozhraní, kde převládá bílá s červenými prvky.

Klepněte pro větší obrázek
Webový přehrávač Mushish se podobá oficiálním aplikacím.

Apple Music patří mezi jedny z nejpoužívanějších hudebních streamovacích služeb, stále ale chybí řádná oficiální webová verze. Podobné neoficiální snahy jsou tak jedinou možností, jak si přehrávat hudbu i například na pracovním počítači, kde nemůžete nic instalovat.

Takto vypadá Apple Music na telefonech:

Zdroj: MacRumors

Váš názor Další článek: Spotify umožní zablokovat si interpreta. Ten vám zmizí z celé služby

Témata článku: Windows, Apple, Web, Android, Hudba, filmy, seriály, Apple Music, Jediná možnost, Přehrávač, Počítač, Hudební služba, Pracovní počítač, Hudba, Rozhraní, Webový přehrávač, Služba, Oficiální aplikace


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor